Pokročilejšej dobe sa musia prispôsobovať populárne obchodné reťazce, aby dokázali držať krok s konkurenciou a uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Medzi takéto nároky v súčasnosti patrí doručenie nákupu až pred dvere. Touto vymoženosťou disponuje aj Tesco, ktoré vo svojej tlačovej správe ohlásilo potešujúcu novinku.

Populárna služba Tesco Online nákupy expanduje aj naďalej a na Slovensku bude čoraz dostupnejšou. Najnovšie sa už od 15. mája rozšíri do ďalších oblastí pre viac ako 210 000 zákazníkov.

Konkrétne pôjde o 190-tisíc obyvateľov východného Slovenska z Michaloviec, Humenného, Trebišova, Vranova nad Topľou, Sečoviec a ich okolia. Službu online nakupovania potravín bude môcť využívať aj ďalších 20-tisíc obyvateľov v okolí Partizánskeho.

„Pre zákazníkov v nových lokalitách bude k dispozícii doručenie priamo k dverám alebo si svoj nákup môžu objednať online a vyzdvihnúť priamo v obchode prostredníctvom Klikni+Vyzdvihni v hypermarketoch v Michalovciach a v Prievidzi. Zákazníci môžu využívať aj veľmi užitočnú možnosť doručenia svojho online nákupu v deň objednania v časoch denne od 8.00 do 22.00 hodiny,“ uvádza reťazec v správe.

Doručenie online nákupu dočasne zadarmo

Tesco tak výrazne rozširuje svoje pokrytie tejto služby v rámci nášho územia, po novom k nej bude mať prístup už 3,7 milióna obyvateľov Slovenska. V percentuálnom vyjadrení pôjde o 68 % domácností. Okrem toho ponúkne Tesco vo vybranom dátumovom intervale výhodnú akciu, kedy všetci online zákazníci budú mať doručenie svojho nákupu zdarma.

„Teší nás veľký záujem o online nákup potravín na Slovensku. Veľkou výhodou služby je, že zákazníci môžu nakúpiť všetko potrebné z pohodlia domova a ušetria si cestu do predajne. Zároveň chceme odmeniť všetkých zákazníkov Tesco Online nákupov za ich vernosť a od 15. mája 2024 do 4. júna 2024 budú môcť využiť doručenie zdarma v rámci celého Slovenska,“ vyjadril sa Martin Bulla, prevádzkový riaditeľ Tesca na Slovensku.

Tesco

Riaditeľ ďalej dodáva, že „akcia bude platiť pre všetky lokality, kde je služba Tesco Online nákupov dostupná.“ Týka sa to všetkých existujúcich, ale aj nových zákazníkov a ich všetkých objednávok, dokonca aj opakovane.

Veľké vylepšenia a akcie

V poslednom období Tesco výrazne vylepšovalo svoju službu online nakupovania potravín a potrieb. Pridalo možnosť doručenia objednávky priamo v deň objednania a doručovacie okná upravilo z dvoch hodín na jednu hodinu. Prostredníctvom tejto služby majú zákazníci na výber z viac ako 14 000 produktov za rovnaké ceny ako v kamenných obchodoch Tesco.

Rovnako tak platí, že zákazníci Tesca môžu nakupovať online aj so zľavami, ktoré im ponúka vernostný program Clubcard. Pre zákazníkov je tiež v súvislosti so službou online nakupovania a doručenia výhodný aj Tesco Online Club, ktorého členovia môžu využívať doručenie nákupu bez poplatkov aj po skončení kampane.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú