OnePlus X prešiel certifikačným úradom, predstavený by mohol byť už budúci týždeň

Teraz čítate
OnePlus X prešiel certifikačným úradom, predstavený by mohol byť už budúci týždeň

banner-oneplus2
Už dávnejšie sa špekuluje, že jedna z najpopulárnejších čínskych spoločností dnešnej doby, OnePlus, má v príprave ešte jednu novinku pre tento rok. Podľa prvých informácií by mala novinka niesť názov OnePlus X.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tieto skutočnosti boli potvrdené aj dnes, nakoľko OnePlus X prešiel certifikačným úradom FCC. V najnovšom úniku sa objavila aj fotografia, ktorá poukazuje na dizajn novinky. Výbava OnePlus X bude skôr zameraná na strednú triedu, čomu zodpovedá aj cena. Na prednej strane by sme mali nájsť 5-palcový displej, ktorý pravdepodobne príde s FullHD rozlíšením. Zvyšok výbavy zahŕňa MediaTek Helio X10 procesor, 2 GB RAM pamäte, 13 MPx Sony fotoaparát, 3000 mAh batériu, USB Type-C a konečne by sme sa mali dočkať aj technológie NFC a microSD kariet.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus x

Druhý únik sa objavil priamo od zakladateľa Pete Laua, ktorý na sociálnej sieti uviedol obrázok so zreteľným písmenom X, ktorým chce práve poukázať na novinku. Podľa informácií by mohol byť OnePlus X predstavený už budúci týždeň, presnejšie 12. októbra. Neostáva nám nič iné, len čakať, čo to vlastne OnePlus zamýšľa.

oneplus-x

Zdroj: Androidauthority.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.