Potvrdené: OnePlus X bude predstavený 29. októbra

banner-oneplus2
OnePlus prichystal na rok 2015 okrem klasického „zabijaka vlajkových lodí“ aj mini verziu tohto smartfónu. Prvé dohady hovorili o OnePlus 2 Mini, ale nakoniec sa odhalilo, že názov bude OnePlus X. Známe bolo aj to, že sa ho dočkáme ku koncu roku a tento dátum je bližšie, než si myslíte.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus X bude smartfón strednej triedy, ktorý by sa mal zaradiť po boku smartfónov ako Xiaomi Mi4c. Ponúkne 5-palcový FullHD displej, MediaTek Helio X10, 2 GB RAM a 13 MPx zadný fotoaparát. Displej na smartfóne príde s technológiou ClearForce, ktorá funguje ako ForceTouch od Huawei alebo 3D touch od Apple. Niektoré dohady hovorili aj o verzii so Snapdragonom 801, ale je pravdepodobnejšie, že bude len jedna s Helio X10. Fotografie z certifikačného úradu TENAA nám tiež dávajú predstavu o dizajne novinky. Ten je úplne odlišný od toho, ktorý bol použitý v prípade OnePlus One či OnePlu 2.

Oficiálne predstavenie sa uskutoční už 29. októbra v Indii a cena by nemala presiahnuť hranicu 220 €.

oneplus x

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]