Spoločnosť OnePlus prisľúbila svojim zákazníkom, že už tak dobrú starostlivosť o ich zariadenia v podobe aktualizácií sa bude snažiť ešte zlepšiť. OnePlus totižto rozbieha „Program údržby softvéru“, ktorý má zabezpečiť aktualizácie na najbližšie 2 roky od predstavenia modelu.

Spoločnosť OnePlus nikdy nemala nejaký problém s aktualizáciami ich smartfónov a dovolíme si tvrdiť, že ich starostlivosť patrí k jedným z najlepších na trhu. Nikdy však z ich strany nepadol nejaký oficiálny prísľub, ako často a ako dlho budú aktualizácie vychádzať, a teda aj dokedy budú ich staršie zariadenia podporované. To všetko sa ale novým krokom spoločnosti mení.

Program údržby softvéru

Tento program má zabezpečiť majiteľom Oneplus 3, 3T, 5, 5T a Oneplus 6 pravidelné aktualizácie softvéru počas najbližších dvoch rokov od vydania smartfónu. Program tiež zahŕňa aj pravidelné vydávanie bezpečnostných aktualizácií, a to až po dobu troch rokov. Tie by mali vychádzať každé 2 mesiace, ako to môžme vidieť u spoločnosti Google a ich Pixeloch.

Do tohoto programu sa samozrejme zapoja aj ďalšie nadchádzajúce modely ich smartfónov. Týmto krokom sa spoločnosť takpovediac zaviazala k tomu, že sa o svoje zariadenia bude starať aj napriek tomu, že už sú staršie. A rozhodne nepochybujeme o tom, že si touto cestou získa mnoho nových zákazníkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom