OnePlus stopne dodávku OnePlus X do Európy

Teraz čítate
OnePlus stopne dodávku OnePlus X do Európy

banner-oneplus-x
OnePlus X bol na trh uvedený minulý rok v novembri. Nebol vyrobený s cieľom konkurovať veľkým vlajkovým lodiam, namiesto toho bol poslaný, aby urobil vietor v rozmáhajúcej sa vyššej strednej triede. A podarilo sa – väčšina recenzií (vrátane tej našej) ho hodnotila ako vydarený kúsok. Avšak, podobne ako mnohým dobrým veciam v živote, musíme X-ku povedať zbohom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

K nám Európanom sa dostala správa, že OnePlus prestane oficiálne dodávať model OnePlus X na naše územie. Kúsky, ktoré tu v Európe ešte boli sa vypredali a zdá sa, že OnePlus sa ich nechystá znova naskladniť. Toto rozhodnutie firma argumentuje tým, že sa odteraz chce zameriavať výlučne na svoje vlajkové lode, teda OnePlus 3. Ak ste však mali záujem o OnePlus X (a žijete v Európe), stále sú k dispozícií online predajcovia, ktorí X dodávajú.

OnePlus X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-x-recenzia (27)
OnePlus X je telefón s nádherným sklo-kovovým dizajnom, 5-palcovým FullHD AMOLED displejom, starším štvorjadrovým Qualcomm Snapdragon 801 procesorom, 3 GB RAM a 16 GB pamäte. O fotografie sa postará 13 MPx fotoaparát s 1080p nahrávaním a 8 MPx selfie fotoaparát. Batéria má kapacitu 2525 mAh. Vydaný bol s Androidom 5.1.1. a OxygenOS nadstavbou, no Marshmallow je sľúbený.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Daniel Krištof
Som študentom gymnázia. Mám rád dobrú hudbu a som nadšencom každého dobrého smartfónu. Momentálne vlastním Xiaomi Redmi Note 2. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa telefónov, rád vám odpoviem na [email protected]
  • Dano3266

    A to som si ho chcel kúpiť, tak šetríme na mi5