banner-oneplus-3
Posledné dni sa nesú v duchu komentárov a špekulácií o pripravovanom smartfóne OnePlus 3T, ktorý má byť vylepšením svojho predchodcu. V sebe by mal niesť tie najlepšie dostupné technológie. Nový, vylepšený nástupca bude predstavený už 15. novembra, no ešte pred predstavením sa objavili informácie o neznámom smartfóne OnePlus Pixel.

Len zopár dní pred oficiálnym predstavením sa objavili na internete správy o zázname výsledkov Geekbench testu. V ňom vystupuje s parádnymi výsledkami práve OnePlus Pixel, ktorý s takýmto výkonom zvládne aj tú najťažšiu situáciu bez problémov. Zatiaľ nie je jasné, o aké zariadenie sa presne jedná, no môže to byť OnePlus 3T alebo dokonca úplne iný, nový model. Nech je to akokoľvek, tento smartfón určite ponúkne poriadnu porciu výkonu.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus-pixel-geekbench

Nový zástupca zabijaka vlajkových lodí, OnePlus 3, ktorý so sebou prinesie hlavne vylepšenia pod kapotou, príde na svet už o pár dní. Určite sa máme na čo tešiť. Hlavnou zmenou by mal byť procesor, ktorý príde s o radu vyšším modelovým označením oproti predchodcovi. So Snapdragonom 821 by potom mala spolupracovať operačná pamäť RAM o veľkosti fantastických 6 GB. Už teraz je jasné, o aké skvelé zariadenie pôjde, tak si zapíšte dátum 15. novembra a netrpezlivo s nami čakajte na jeho odhalenie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP