banner-mx5
Zabijak vlajkových lodí minulého roka, OnePlus One, je úžasný technologický výtvor, ktorý otriasol celým trhom. Spoločnosť OnePlus uviedla smartfón, ktorý každý chcel, no minca mala aj svoju druhú stránku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pozvánkový systém odsudzoval tento vynikajúci smartfón do záhuby. Aj napriek dlhej čakacej dobe a nedostupnosti na rôznych trhoch si tento smartfón kúpilo už vyše milión používateľov po celom svete. Po tažkých začiatkoch OnePlus One bol ďalší klinec do rakvy odchod slávnej spoločnosti Cyanogen, ktorá sa starala o softvérovú časť zariadenia. OnePlus musel hľadať náhradu a tak povolal menší tým vývojárov, ktorý stoja za nadstavbou OxygenOS, ktorá pracuje aj na novom OnePlus 2. Sága medzi OnePlus a Cyanogen zďaleka nekončí. Dnešným dňom vydal Cyanogen novú aktualizáciu pre OnePlus One, ktorá povyšuje zariadenie na Android 5.1. Aktualizácia opravuje rôzne chyby, vylepšuje stabilitu, rýchlosť a dodá ochranu proti chybe Stagefright.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Celková veľkosť balíčku je 304 MB. Aktualizácia by sa mala rozširovať postupne a v najbližších dňoch ju môžeme očakávať aj na našom území. Nový update by mal vdýchnuť OnePlus One nový život, ktorý si tento výnimočný smartfón zaslúži. Celú aktualizáciu si môžete stiahnuť na tomto odkaze.

Vlastníte OnePlus One? Podeľte sa v komentároch, aký systém používate!

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP