Oficiálne predstavenie OnePlus 6 je už za rohom, čomu nasvedčuje aj teaser, ktorý spoločnosť ukázala. Okrem tohto teaseru vyšiel aj poster, ktorý poodhaľuje všetky dôležité špecifikácie tejto novinky.

Teaser spolu s posterom spája text: „Rýchlosť, ktorú potrebuješ“. OnePlus 6 bude teda skutočne rýchly, čomu nasvedčujú aj uvedené špecifikácie. Novinku bude poháňať výkonný Snapdragon 845. V najvyššej konfigurácii bude tomuto výkonnému procesoru sekundovať 8 GB operačná pamäť. Chýbať nemá ani poriadna 256 GB vnútorná pamäť, vďaka čomu určite nepocítiš núdzu o ďalší priestor.

Displej po vzore iPhone X

OnePlus 6 príde s čím ďalej (ne)populárnejším výrezom v displeji. Snímač odtlačkov prstov si preto našiel svoje miesto na zadnej strane smartfónu. Tu takisto nájdeš aj duálnu kameru, ktorej snímače budú umiestnené vo vertikálnej polohe. OnePlus 6 v najvyššej konfigurácii bude v domovskej Číne dostupný za približne 555 €.

Ak ti príde táto cenovka vysoká, tak k dispozícii budú aj verzie so 128 GB, respektíve 64 GB interným úložiskom. Tu sa bude cenovka pohybovať na hranici 430 € za 64 GB verziu a 490 € za 128 GB verziu. Toto je vôbec po prvýkrát, čo si budú môcť fanúšikovia OnePlus vybrať až z troch pamäťových verzií. Uvádzané ceny majú platiť pre domáci, čínsky trh a európska cenovka môže byť ešte vyššia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom