Dnes už býva akýmsi štandardom výrobcov pustiť známy benchmark GeekBench na nevydanom zariadení, a tak upozorniť na jeho skorý príchod. V tomto prípade máme na stole nový OnePlus 6.

Niekoľko dní pred predstavením očakávaného OnePlus 6 sa dozvedáme aj čo-to o jeho výkone. Len nedávno bol totižto otestovaný v známom benchmarku Geekbench, kde sa ukázal pod modelovým číslom OnePlus A6003.

Podľa známeho testu je výsledné skóre v teste jedného jadra na úrovni 2402 bodov, pričom test viacerých jadier vykázal výsledné skóre 8931 bodov. Celkovo ide o veľmi slušné výsledky, ktorými sa OnePlus 6 zaradí medzi najvýkonnejšie smartfóny planéty. Okrem výsledkov test potvrdil aj špecifikácie. Výkon mu bude dodávať očakávaný Snapdragon 845, pričom testovaný model disponoval aj masívnou 8 GB RAM pamäťou. K dispozícii má byť opäť verzia so 6 GB RAM. Samozrejmosťou novej vlajkovej lode je operačný systém Android 8.1 Oreo.

Okrem Snapdragonu 845 a 8 GB RAM sa od OnePlus 6 očakáva aj 6.28 palcový AMOLED displej s výrezom na hornej strane a pomerom strán 19:9, duálny zadný fotoaparát, 3450 mAh batéria a ukladací priestor až do 256 GB. Nová vlajková loď od OnePlus má byť predstavený už 16. mája v Londýne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom