banner-oneplus-3
Iba tri roky starý čínsky výrobca OnePlus sa za svoju pomerne krátku existenciu dokázal poriadne vypracovať. Trh so smartfónmi toto meno už dobre pozná a OnePlus žne čoraz väčšiu popularitu každým rokom. 

OnePlus sa až doteraz držal svojej politiky predstaviť jeden vlajkový model ročne. Tento rok sa mu však zažiadalo „aprejdu“ a po júnovom OnePlus 3 v novembri predstavil jeho aktualizovanú verziu, OnePlus 3T. Hlavnými vylepšeniami aktualizovanej verzie pôvodného OnePlus 3 sú Snapdragon 821 procesor a tiež až 128 GB vnútorná pamäť. Práve verzia so 128 GB pamäťou sa do predaja dostane 22. decembra, počas osláv tretieho výročia spoločnosti. Tento dátum zrejme platí pre domáci, čínsky trh, pričom dostupnosť pre zbytok sveta sa odhaduje do 3 týždňov. OnePlus si počas osláv svojho tretieho výročia pre fanúšikov pripravilo aj špeciálne darčeky, ktoré pribalí pre prvých kupcov OnePlus 3T.

oneplus-3t-oficialny-predaj-v-eu

Kúpiť OnePlus 3 za 375 €
Kupón OP4G

Najnovšia vlajková loď spoločnosti ponúka tiež 5,5″ Optic AMOLED displej, ktorý sa vyznačuje nádhernými farbami. 6 GB operačná RAM pamäť sa stará o dokonalý multitasking, 16 MPx zadný fotoaparát s OIS zasa o kvalitné fotografie. Menšieho upgradu sa dočkala aj batéria, ktorej kapacita narástla na 3400 mAh. OnePlus sa taktiež chváli svojou vlastnou technológiou rýchleho nabíjania, ktorú nazval Dash Charge. Cena OnePlus 3T v 128 GB verzii bola stanovená na 479 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP