banner-oneplus-3Spoločnosť OnePlus si pre svojich fanúšikov a majiteľov smartfónov OnePlus 3T a OnePlus 3 pripravila na záver roka milé prekvapenie. Vyššie menované vlajkové lode totižto už v týchto chvíľach získavajú stabilnú verziu nadstavby OxygenOS s najnovším Androidom 7.0 Nougat.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Testovacia beta verzia skrz zostavenia Community Build je pre model OnePlus 3 k dispozícii už nejaký čas, no spoluzakladateľ spoločnosti, Carl Pei, včera prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že oficiálna stabilná verzia sa začala šíriť cez OTA vo večerných hodinách. Ako je už zvykom pre OTA (over-the-air) aktualizácie, nie každý ju obdrží ihneď a šíri sa postupne cez rozličné regióny.

OnePlus 3T 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Je tiež možné, že niektorí používatelia ju obdržia až v priebehu nasledujúcich dní, no niektorí používatelia z Nemecka už hlásia dostupnosť. OnePlus teda na poslednú chvíľu dodržal sľub, že pripraví update na nový Android 7.0 ešte pred koncom roka 2016. Mnoho členov výskumného a vývojového tímu síce muselo obetovať oslavy Nového roka, no bolo to potrebné, aby OnePlus splnil svoj záväzný sľub k fanúšikom.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
42%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.