OnePlus 3 vypredaný v Číne za menej ako 10 minút

banner-oneplus2
14. jún sa stal dňom, kedy bola oficiálne predstavená v poradí už tretia vlajková loď spoločnosti OnePlus, OnePlus 3. Ihneď po predstavení mnoho fanúšikov zamierilo do oficiálneho e-shopu, v ktorom si mohli smartfón zakúpiť konečne bez nutnosti otravných pozvánok. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V Číne si však museli na OnePlus 3 počkať až do 15. júna. V tento deň bol spustený prvý rýchly predaj cez troch najväčších predajcov. Najväčší nával je teda za nami a e-shopy spolu s výrobcom bilancujú dosiahnuté výsledky. Jeden z najväčších čínskych obchodov, JD.com, ukázal výsledky, ktoré vyzerajú viac než sľubne. Skladové zásoby boli vypredané behom 10 minút a zdá sa teda, že aj čínsky trh je z novinky nadšený. Predajcovia však nezverejnili, koľko kusov bolo k dispozícii pri tomto prvom predaji. Určite si poviete, že takáto rýchlosť vypredania zásob nie je práve najrýchlejšia, no OnePlus patrí v Číne stále medzi outsiderov v porovnaní napríklad so Xiaomi.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Oneplus-3-jd.com-10-minutes

Fanúšikovia v Číne môžu nakupovať aj cez oficiálny e-shop spoločnosti, no na pamäti treba mať, že čínska verzia smartfónu je odlišná od tých verzií pre zvyšok sveta. Rozdielna je podpora 4G frekvencií a použitie nadstavby HydrogenOS bez Google služieb. V najbližších dňoch môžeme opäť očakávať ďalší rýchly predaj a sme zvedaví na to, ako si OnePlus 3 v Číne povedie. Čínska cena OnePlus 3 bola stanovená na necelých 340 €, čo je oproti európskym 399-eurám značný rozdiel.

oneplus-3-hands-on-fotky (8)

Zdroj: Androidheadlines

Pošli nám TIP na článokNovinky