banner-oneplus-3
Spoločnosť OnePlus si dala na svojej najnovšej vlajkovej lodi skutočne záležať a vyzerá to tak, že nás táto čínska spoločnosť neprestane ohurovať ani v najbližších dňoch. Na internete sa totižto objavil obrázok, na ktorom je OnePlus 3 „oblečený“ do hliníkovej konštrukcie červenej farby.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus 3 je úplne prvé zariadenie tejto spoločnosti, ktoré je vyrobené z hodnotného hliníka. Ten dodáva zariadeniu punc exkluzivity a nádherného vzhľadu. Profil tenký len 7,4 milimetra umocňuje krásu najnovšieho zabijaka vlajkových lodí. Iste, tenká konštrukcia so sebou priniesla zmenšenie batérie, no 3000 mAh je stále vcelku slušná hodnota. Na konštrukcii zaujme aj vystupujúca šošovka 16 MPx fotoaparátu, ktorý disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu. Po OnePlus 2-ke nahradila spoločnosť technológiu IPS technológiou s názvom Optic AMOLED, čo je vlastne upravená verzia populárnych panelov od Samsungu s názvom Super AMOLED. Je zrejmé, že spoločnosť pod vedením Carla Pei-a sa skutočne nebojí nových vecí, a že všetky kroky robí preto, aby čo najviac uspokojila potreby a požiadavky konečných spotrebiteľov. Spoločnosti OnePlus teda odvaha zjavne nechýba.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


red-oneplus-3

Odvážny je aj nový farebný variant, v ktorej by mala byť dostupná najnovšia vlajková loď tohto výrobcu. Po šedej a zlatej farbe nás čaká agresívna červená, ktorá dokáže skutočne zaujať. Niektorí fanúšici tohto zariadenia tvrdia, že OnePlus 3 v červenej farbe sa im podarilo zazrieť na oficiálnej stránke výrobcu, no po chvíľke bola jeho fotka zo stránky stiahnutá. Skutočnosť, že by spoločnosť predstavila zabijaka vlajkových lodí aj v červenej farbe, nie je vôbec nepravdepodobná. Logo OnePlus totižto tvorí práve táto farba v spojitosti s bielou. Červená je taktiež farba rýchlosti a teda by mohla „dopomôcť“ už tak vynikajúcim špecifikáciám OnePlus 3-ky. Tie obsahujú procesor Snapdragon 820, grafiku Adreno 530 a 6 GB pamäte RAM. Interné úložisko príjme 64 GB vašich dát. Oficiálne potvrdenie OnePlus 3-ky v novom šate by mohlo prísť už do niekoľkých dní.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom