banner-oneplus-3
Tri roky starý čínsky výrobca OnePlus aj tento rok spôsobil obrovský hype predstavením už svojej tretej vlajkovej lode. OnePlus 3 prichádza so špičkovými špecifikáciami, nádherným dizajnom a prijateľnou cenou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Všetky tieto aspekty spôsobili enormný záujem o smartfón zo strany európskych fanúšikov mobilných technológií. Spoluzakladateľ spoločnosti, Carl Pei, vydal pre nás nie práve pozitívne vyhlásenie, v ktorom hovorí o dočasnom pozastavení predaja skvelého OnePlus 3 v Európe. Konkrétne ide až o 24 európskych krajín, medzi ktorými sa, samozrejme, nachádza aj Slovensko, kde sa OnePlus 3 nebude predávať viac ako mesiac. Predaj vlajkovej lode bude pozastavený od 9. augusta 2016 do 12. septembra 2016. Toto je zoznam všetkých EÚ krajín s mesačným pozastavením predaja OnePlus 3:

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Estónsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko a Španielsko

TIP: Recenzia | OnePlus 3: Do tretice všetko dobré

Pozastavenie predaja sa dokonca týka aj Hong Kongu. Carl Pei sa taktiež zmienil o tom, že ak si smartfón objednáte do 9. augusta, jeho expedícia prebehne bez zdržania v  stanovených termínoch na webovej stránke. Už čoskoro bude tiež k dispozícii možnosť prihlásiť sa k e-mailovým notifikáciám, ktoré vás upozornia na opätovné spustenie predaja. Spoločnosť robí všetko preto, aby zabezpečili dostatočné skladové zásoby svojej novinky.

oneplus-3-recenzia-nahlad

OnePlus 3 si môžete zakúpiť z Číny za 397 €

Odkedy OnePlus vstúpil na trh s cieľom predávať cenovo dostupné prémiové smartfóny, z neznámeho čínskeho startupu sa vyvinul úspešný podnik, ktorý sa stal globálnym hráčom v odvetví mobilných technológií. Zrušením pozvánkového systému sa z OnePlus 3 stal najrýchlejšie sa predávajúci smartfón v histórii spoločnosti.

Vlastníte alebo plánujete si zaobstarať OnePlus 3?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]