banner-oneplus-3
Po niekoľkomesačnom čakaní sprevádzanom rôznymi špekuláciami a „hajpom“, sme sa konečne dočkali. Android 7.0 Nougat oficiálne prichádza v beta verzii pre obľúbený OnePlus 3 a nainštalovať si ho môžete manuálne. Nový OxygenOS Open Beta 8 build o veľkosti 1,3 GB prináša najnovší Android 7.0 s množstvom nových funkcií.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto skvelá novinka určite potešila všetkých vlastníkov OnePlus 3, ktorí netrpezlivo čakali na aktualizáciu. Stále ide iba o beta verziu, čo znamená, že sa v systéme môžu nájsť nejaké chybičky. Poďme sa spoločne pozrieť na kľúčové zmeny, ktoré priniesol tento update:

  • Aktualizácia systému na Android 7.0 Nougat
  • Nový dizajn notifikácií
  • Zobrazenie viacerých okien (multiwindow)
  • Priame odpovede z notifikácií
  • Funkcia zmeny DPI
  • Skratky pre rýchle spúšťanie aplikácií

Zmenám sa nevyhlo ani samotné užívateľské rozhranie. Väčšina zmien však bude povedomá všetkým užívateľom, ktorí bežia na beta ROM-kách od OnePlus. Link na stiahnutie aktualizácie, rovnako ako všetky dôležité informácie nájdete na oficiálnom fóre. OnePlus samozrejme očakáva spätnú väzbu od užívateľov, takže ak v systéme nájdete nejaké problémy, môžete ich nahlásiť pomocou OnePlus Feedback aplikácie. Chyby v systéme môžete samozrejme nahlásiť aj na oficiálnom fóre, v tejto téme.

Vyskúšali ste už novú aktualizáciu ? Aké sú vaše prvé dojmy ? Podeľte sa s nami o vaše názory.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.