OnePlus 3 môže stáť okolo 270 €, príde v dvoch verziách

Teraz čítate
OnePlus 3 môže stáť okolo 270 €, príde v dvoch verziách

banner-oneplus2
Skorý príchod nástupcu populárnej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus, OnePlus 3, už naznačil aj samotný CEO spoločnosti, Pete Lau, keď publikoval na sociálnej sieti fotku, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou pochádza z očakávaného smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po novom sa už začínajú vynárať ďalšie informácie, ktoré hovoria o cene a dostupnosti smartfónu. Poďme teda najskôr na cenu. Tá sa podľa najnovších zdrojov začne na úrovni 1999 Yuanov, čo je v prepočte niečo cez 270 €. Táto cena je dokonca nižšia, aká bola pri spustení predaja OnePlus 2, pričom sa určite jedná o cenu lacnejšej verzie smartfónu.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Koncept OnePlus 3

Koncept OnePlus 3

Ďalšou z uniknutých informácií je dostupnosť verzií smartfónu. Ten príde podobne ako jeho predchodcovia v dvoch verziách. Tá prvá (lacnejšia) by mala ponúknuť známy čipset Snapdragon 820, 4 GB RAM a 32 GB úložisko. Lepšia verzia ostane tiež pri Snapdragone 820, no operačná pamäť narastie na 6 GB a úložisko na 64 GB. Dávnejšie uniknuté informácie hovorili aj o 16 MPx, resp. 8 MPx fotoaparáte, snímači odtlačkov prstov a rýchlom nabíjaní. Sme teda zvedaví, s akou cenovkou nakoniec „zabijak vlajkových lodí 2017“ príde. Ak by cena predsa len začínala na úrovni 270 €, jednalo by sa aj o schopného konkurenta pre Xiaomi Mi5.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • peterpan

  skoda.. zas len 32/64gb verzie a ziadna 128gb, cize uplne totozne fony ako Leeco(LeTV) Le 2 Max,skoda ze opat nebude aj 128gb ,tak esteze tu je Mi5 pro a Zuk z2 pro

  • Pepo

   Vieš čo, keď ti stále vadí, že niekto nemá 128GB pamäť, tak si zaobstaraj ASUS ZenFone 2 SE, kde máš 256GB… Snáď ti to už bude stačiť a prestaneš pri každom článku omieľať ako je 128GB veľmi potrebná a že menej nechceš… Obzvlášť v dnešnej dobre „cloud-u“

 • Stanko, skludni hormón. Smartfón s 256 GB úložiskom existuje :) http://fonyzciny.sk/asus-spusta-predaj-smartfonov-zenfone-2-deluxe-s-obrovskymi-internymi-uloziskamy/

  • peterpan

   to sa nevola SE ale asus zenfone 2 v deluxe edicii a to je sakra rozdiel ,to deluxe tam zial nenapisal, ziadny cisty second edition zenfone 2 neexistuje ,bez toho nazvu deluxe sa jedna defacto o neexistujuci fon..

 • Pepo

  V prvom rade by som ti bol vďačný, keby si sa naučil neosočovať druhých ľudí a nadávať im za to, že vedia niečo, čo ty nie.
  V druhom rade by som ťa rád informoval o význame skratky SE. Jedná sa o anglické slovné spojenie „Special Edition“. Skratku SE si možno postrehol pri novom iPhone 5SE, ale ako vidíš, tak ju takpovediac mal už aj ASUS pred nejakým časom.
  V treťom rade by som ti rád vysvetlil, ako je to s tým 256GB, ktoré tak vehementne osočuješ. Ja som nikde nenapísal, že telefón od ASUS-u má 256GB flash pamäť. To, že si domýšľaš niečo, čo nie je pravda, je už tvoj problém. V tomto prípade sa jedná o 128GB flash pamäť + 128GB slot pre SD kartu, ktorá sa však nachádza v balení. Telefón v krabici, tým pádom pri zakúpení disponuje pamäťou 256GB.

  Zhrnutie pre teba na záver. Do budúcna sa prosím vyvaruj osočovania druhých za svoju nevedomosť a skôr ako s tým začneš, poriadne si prever všetky fakty. A naviac. hovorí sa síce, že: „Opakovanie je matka múdrosti“, no tvoj komentár o 128GB úložisku sa predsa nemusí objaviť pri každom článku na týchto stránkach. No nie? ;)
  Prajem ti pekný a ničím nerušený deň, plný pohody :)