OnePlus 3 môže stáť okolo 270 €, príde v dvoch verziách

banner-oneplus2
Skorý príchod nástupcu populárnej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus, OnePlus 3, už naznačil aj samotný CEO spoločnosti, Pete Lau, keď publikoval na sociálnej sieti fotku, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou pochádza z očakávaného smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po novom sa už začínajú vynárať ďalšie informácie, ktoré hovoria o cene a dostupnosti smartfónu. Poďme teda najskôr na cenu. Tá sa podľa najnovších zdrojov začne na úrovni 1999 Yuanov, čo je v prepočte niečo cez 270 €. Táto cena je dokonca nižšia, aká bola pri spustení predaja OnePlus 2, pričom sa určite jedná o cenu lacnejšej verzie smartfónu.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Koncept OnePlus 3

Koncept OnePlus 3

Ďalšou z uniknutých informácií je dostupnosť verzií smartfónu. Ten príde podobne ako jeho predchodcovia v dvoch verziách. Tá prvá (lacnejšia) by mala ponúknuť známy čipset Snapdragon 820, 4 GB RAM a 32 GB úložisko. Lepšia verzia ostane tiež pri Snapdragone 820, no operačná pamäť narastie na 6 GB a úložisko na 64 GB. Dávnejšie uniknuté informácie hovorili aj o 16 MPx, resp. 8 MPx fotoaparáte, snímači odtlačkov prstov a rýchlom nabíjaní. Sme teda zvedaví, s akou cenovkou nakoniec „zabijak vlajkových lodí 2017“ príde. Ak by cena predsa len začínala na úrovni 270 €, jednalo by sa aj o schopného konkurenta pre Xiaomi Mi5.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.