OnePlus 3 bude predstavený už v druhom kvartáli tohto roka, prinesie úplne nový dizajn

banner-oneplus2Koncom júla minulého roka nám spoločnosť OnePlus predstavila nového „zabijaka vlajkový lodí“, OnePlus 2. Bolo to unikátne predstavenie vo virtuálnej realite a počas prvých týždňov dosahovala spoločnosť neskutočné čísla rezervácií na novú vlajkovú loď.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Scenár z minulého roka sa bude pravdepodobne opakovať a nového smartfónu sa dočkáme opäť v priebehu leta, no CEO spoločnosti Carl Pei uviedol, že plány OnePlus v oblasti predajov sú diametrálne odlišné. Za hlavné ciele pokladá úplne zrušenia pozvánkového systému a dostatočný počet smartfónov pri začiatku predaja.

OnePlus 2

Aktuálna vlajková loď OnePlus 2

Carl Pei počas tlačovej konferencie taktiež poznamenal, že americký trh bude tento rok pre spoločnosť kľúčový a najviac bude využívať sociálne siete ako reklamný prvok. O OnePlus 3 zatiaľ veľa informácií nemáme, no očakáva sa použitie tých najlepších komponentov na čele s procesorom Snapdragon 820, ktorý sa pomaly, ale isto dostáva do všetkých vlajkových lodí známych výrobcov.

Zdroj: Androidauthority.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]