OxygenOS 3.2.2 pre OnePlus 3 konečne opravuje problémy s notifikáciami

banner-oneplus-3
Ak ste majiteľom OnePlus 3 a trápia vás problémy s notifikáciami, máte dôvod na radosť. OnePlus v tejto chvíli vypúšťa novú verziu svojho nadstavby OxygenOS, ktorá prináša množtvo dôležitých vylepšení a opráv. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová verzia s označením 3.2.2 so sebou prináša opravu notifikácií pri dlhej nečinnosti smartfónu v režime Doze a tiež problémy s prepínačom Alert Slider v tichom režime. Vylepšení sa dočkalo aj nahrávanie videí a po novom by malo byť lepšie potlačenie šumu a aktualizovaný 4K kodek videa. Nová verzia taktiež zahŕňa všetky najnovšie bezpečnostné záplaty systému Android.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-recenzia(1)

TIP: OnePlus 3 bude už čoskoro dostupný aj v zlatom prevedení

Okrem opravy chýb sa systém dočkal aj nového prepínača NFC v paneli rýchlych skratiek a schopnosť deaktivovať snímač odtlačkov prstov, keď je zariadenie vo vrecku. Aktualizácia sa šíri klasicky cez OTA a určite ju obdržíte už čoskoro. O aktualizácii informoval OnePlus na oficiálnom fóre.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
80%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.