banner-oneplus2
Po úspešnom štarte predaja novinky OnePlus 2 v Číne, výrobca sprístupňuje nového zabijaka vlajkových lodí ostatnému svetu. Oficiálne dostupný bude je už aj pre nás, Slovákov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ a Instagrame!

Čínska spoločnosť OnePlus dnešným dňom oficiálne spúšťa medzinárodný predaj svojho zabijaka vlajkových lodí, OnePlus 2. Ako iste tušíte, jeho kúpa nebude až tak jednoduchá. Okrem peňazí budete potrebovať aj pozvánku, ktorá vám nový OnePlus 2 dovolí zakúpiť. Ak ste sa doteraz nezaregistrovali na stránkach OnePlus k pozvánke, budete si musieť nejaký ten „piatok“ ešte počkať, keďže momentálne na pozvánku čaká viac ako tri milióny ľudí. Ak už pozvánku máte a chystáte sa smartfón si objednať, dodanie na Slovensko bude trvať od 5-7 dní od vybavenia objednávky. Cena štandardného poštovného je 20 €, zatiaľ čo expresné dodanie stojí 25 €.

OnePlus 2 kúpite bez pozvánky v tomto obchode!

oneplus-2-launch-aa-41-of-931-792x446
V prípade, že sa vám nechce čakať na pozvánku, OnePlus 2 si môžete objednať napríklad z e-shopu iBuygou.com za skvelú cenu 403 € v 64 GB verzii so 4 GB RAM. Oficiálna cena tejto verzie OnePlus 2 je len o 3 €, takže nejde o veľký cenový rozdiel. Ďalšou alternatívou bude objednanie OnePlus 2 zo Slovenska, no cena je oveľa vyššia. 16 Gb verzia s 3 GB RAM u nás začína na cene 407 €. V prípade nákupu cez iBuygou alebo aj cez slovenské e-shopy ide však o čínsku verziu OnePlus 2, ktorá prichádza s čínskym HydrogenOS, nie medzinárodným OxygenOS a podporuje len tri 4G LTE pásma – B1, B3 a B7, zatiaľ čo medzinárodná verzia z oficiálnych stránok podporuje celosvetové 4G. Softvérová stránka sa dá jednoducho vyriešiť nainštalovaním OxygenOS ROM, ktorá je už dostupná.

OnePlus 2
Je teda len na vás, čo si vyberiete – niekoľko mesačné čakanie alebo sa obídete bez 4G pripojenia.

Zdroj: OnePlus

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP