Do predstavenia OnePlus 2 nám ostáva iba 5 dní a tak sa na verejnosť dostáva kompletný zoznam špecifikácií vďaka certifikačnému úradu TENAA. Popri špecifikáciách sa objavili aj obrázky o možnom vzhľade novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Uniknuté údaje z TENAA naznačujú, že OnePlus 2 príde s 5,5-palcovým QuadHD displejom. Pod kapotou bude pracovať spomínaný procesor Snapdragon 810, ktorý sa podarilo spoločnosti vylepšiť a zamedziť nadmernému prehrievaniu. Spoločnosť mu bude robiť pamäť RAM s kapacitou 4 GB. O grafický výkon sa bude starať čip Adreno 430. Vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB. Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx fotoaparát, ktorý je už kompletne otestovaný ešte pred uverejnením a ponúka výborné výsledky. Prednú stranu tvorí 8 MPx selfie fotoaparát. Výdrž zabezpečí 3300 mAh batéria.

Zoznam špecifikácií, ktorý sa objavil, zakončuje nový typ napájacieho konektora, USB-Type C. Zatiaľ nepadla zmienka o softvérovej časti OnePlus 2, no predpokladáme, že spoločnosť použije svoju novú nadstavbu Oxygen OS. Pre potvrdenie týchto domnienok si budeme musieť počkať do 27. júla kedy prebehne oficiálne predstavenie.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú