OnePlus 2 má väčší senzor fotoaparátu ako konkurenčné značky, tu sú prvé fotky

Horúca novinka OnePlus 2 prichádza s množstvom vylepšení a medzi nimi je samozrejme aj fotoaparát. Pozrite sa na prvé oficiálne fotografie vytvorené práve OnePlus 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Kto pozeral oficiálne predstavenie určite zbadal, že výrobca zvolil pri OnePlus 2 jeden z „najlepších fotoaparátov na trhu“ a počas celej udalosti to značne pripomínal. Poďme sa teda pozrieť na to, akými vylepšeniami prešiel fotoaparát nového “zabijaka vlajkových lodí 2016“. Fotoaparát OnePlus 2 má rozlíšenie 13 MPx, pričom senzor dodáva OmniVision (model OV13860), nie Sony, ako sa predpokladalo. Predný fotoaparát je taktiež od OmniVision, konkrétne je to 5 MPx OV13860 snímač. Hlavným vylepšením zadného fotoaparátu je samotná veľkosť snímača. Výrobca vybavil OnePlus 2 1,3-micron pixelovým snímačom, čo zaručí lepšie výsledky v horších svetelných podmienkach. Ďalšou výbornou vlastnosťou je laserové zaostrovanie s rýchlosťou zaostrenia okolo 0,2 sekundy a clona f/2.0. Samozrejmosťou je aj optická stabilizácia obrazu a duálny LED blesk Nižšie v galérii si môžete prezrieť fotografie v podaní OnePlus 2 v rôznych podmienkach.

Pri novom top modeli si výrobca určite dal záležať aj na fotoaparáte, ktorý teraz dýcha na chrbát svetovej špičke. Rozhodnutie o tom, či sa vám výsledky páčia, necháme na každom z vás. Pripomíname ešte raz, že novinka bude dostupná od 11. augusta za štartovaciu cenu 339 € za 16 GB verziu s 3 GB RAM.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Matúš Staško

  Bude sa dať objednať z officiálnej stránky aj na Slovensko? Pokiaľ budem mať pozvánku.

  • Áno, mal by byť dostupný aj pre Slovensko :)

   • Patrik Stastny

    Viete mi nejako pomoct s pozvankou??? dakujem