Horúca novinka OnePlus 2 prichádza s množstvom vylepšení a medzi nimi je samozrejme aj fotoaparát. Pozrite sa na prvé oficiálne fotografie vytvorené práve OnePlus 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Kto pozeral oficiálne predstavenie určite zbadal, že výrobca zvolil pri OnePlus 2 jeden z „najlepších fotoaparátov na trhu“ a počas celej udalosti to značne pripomínal. Poďme sa teda pozrieť na to, akými vylepšeniami prešiel fotoaparát nového “zabijaka vlajkových lodí 2016“. Fotoaparát OnePlus 2 má rozlíšenie 13 MPx, pričom senzor dodáva OmniVision (model OV13860), nie Sony, ako sa predpokladalo. Predný fotoaparát je taktiež od OmniVision, konkrétne je to 5 MPx OV13860 snímač. Hlavným vylepšením zadného fotoaparátu je samotná veľkosť snímača. Výrobca vybavil OnePlus 2 1,3-micron pixelovým snímačom, čo zaručí lepšie výsledky v horších svetelných podmienkach. Ďalšou výbornou vlastnosťou je laserové zaostrovanie s rýchlosťou zaostrenia okolo 0,2 sekundy a clona f/2.0. Samozrejmosťou je aj optická stabilizácia obrazu a duálny LED blesk Nižšie v galérii si môžete prezrieť fotografie v podaní OnePlus 2 v rôznych podmienkach.

Pri novom top modeli si výrobca určite dal záležať aj na fotoaparáte, ktorý teraz dýcha na chrbát svetovej špičke. Rozhodnutie o tom, či sa vám výsledky páčia, necháme na každom z vás. Pripomíname ešte raz, že novinka bude dostupná od 11. augusta za štartovaciu cenu 339 € za 16 GB verziu s 3 GB RAM.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP