Zažil si niekedy okamih, kedy by si veľmi potreboval zachytiť nejaký moment, ale nemal si po ruke mobil alebo fotoaparát? Ak áno, v Číne si pre teba pripravili zaujímavé riešenie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nízko položená cenovka

Obyčajne vyzerajúce čierne okuliare so sklami v sebe skrývajú miniatúrny 5 MPx snímač. Ten dokáže nahrávať HD video pri 30 fps. Výsledné video sa ukladá do formátu AVI na microSD kartu s kapacitou až 32 GB.

V okuliaroch je skrytá 280 mAh batéria, ktorá poskytuje dostatok energie pre 1 až 2 hodinový záznam videa. Súčasťou balenia je tiež handrička na očistenie skiel, obal, vrecko a manuál v angličtine. Celkovo ťa okuliare s HD kamerou vyjdú na 7,8 € spoužitím kupónu DONCU7

Kúpiť okuliare so skrytou HD kamerou za 7,8 €
Kupón DONCU7

K dispozícii je viac verzií

Ak si potrpíš na kvalitný obraz, v predaji je tiež verzia s FullHD videom a štýlovejším spracovaním. Za kvalitu sa samozrejme pripláca a výsledná cena FullHD modelu je 20 €. Ak chceš okuliare využívať aj v teréne a za slnečných dní, odporúčame verziu s tmavšími a polarizovanými sklami a možnosťou vytvárania fotografií.

Kúpiť okuliare s FullHD kamerou za 20 €
Kupón DONCU7

Cena tohto najvyššieho modelu v súčasnosti je 26 €. Aby si dosiahol túto cenu, pri objednávke nezabudni aplikovať zľavový kupón DONCU7.

Kúpiť slnečné okuliare s polarizovanými sklami a FullHD kamerou za 26 €
Kupón DONCU7

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]