banner-pro-6
Spoločnosť Zeblaze stále patrí medzi menej známych výrobcov inteligentných technológií. Napriek tomuto faktu sa nedá poprieť kvalita produktov tejto spoločnosti, ktorá sa zameriava prevažne na smartwatch. Teraz však spoločnosť prichádza s novinkou Zeblaze Blitz, čo sú úplne prvé hodinky tohto výrobcu s okrúhlym displejom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Táto novinka ponúka originálny dizajn spolu so solídnymi špecifikáciami. Srdcom Zeblaze Blitz je dobre známy 4-jadrový procesor MT6580, ktorý dodáva spoločnosť Mediatek. Ten dopĺňa 512 MB pamäte RAM spolu so 4 GB interným úložiskom. Okrúhly displej s uhlopriečkou 1,33-palca bude dosahovať vcelku jemné rozlíšenie 360 x 360 pixelov a bude ho chrániť odolné sklo Gorilla Glass 3. Hodinky napája batéria s kapacitou 480 mAh, ktorá by mohla zabezpečiť výdrž aspoň 2 dni bez potreby opätovného nabíjania. Vďaka upravenej verzii Androidu 5.1 Lollipop sa môžeme tešiť na podporu takmer všetkých aplikácií z obchodu Google Play. Samozrejmosťou je aj podpora viacerých dizajnov ciferníka.

zeblaze blitz 1

Medzi jednu z najväčších výhod novinky od Zeblaze patrí nepochybne snímač srdcového tepu, ktorý je dodávaný spoločnosťou Samsung. Pedometer poslúži na meranie prejdených krokov.  Po stránke konektivity poteší Bluetooth spolu s 2G a 3G pripojením, Wi-Fi a nezabudlo sa ani na modul GPS. Pri outdoorových aktivitách sa o Zeblaze Blitz rozhodne nemusíte obávať, keďže disponujú certifikáciou IP67, ktorá chráni tieto smartwatch pred preniknutím vody a drobných čiastočiek. Čerešničkou na torte je použitie 2 MPx fotoaparátu a kvalitného reproduktoru. Hodinky sú dostupné v čierno-šedej a čierno-oranžovej kombinácii a môžete si ich predobjednať za cenu 106 €.

Predobjednať Zeblaze Blitz na Gearbest.com

Predobjednať Zeblaze Blitz na Everbuying.net

zeblaze blitz 2

zeblaze blitz 3

zeblaze blitz 5

1-160621164430W6

zeblaze blitz 7

Zdroj: Zeblaze.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom