banner-nubia-z11
Ak ste ešte doteraz nepočuli o jednom z najnovších počinov spoločnosti Bluboo, tak rozhodne zbystrite svoj zrak. Majstrovská čínska spoločnosť, ktorá neustále prekvapuje extrémne nízkymi cenami svojich prvotriedne spracovaných zariadení, tentoraz šokuje smartfónom, ktorý nesie označenie Bluboo Edge. Ladné krivky tohto elegána sú predvádzané aj na oficiálnom unboxing videu.

Predtým, než sa pozrieme na samotný obsah predajného balenia, sa však poďme s týmto prístrojom zoznámiť. Jeho hlavným lákadlom je elegantný a pritom jednoduchý dizajn. Hrany tohto smartfónu sú z oboch strán elegantne zaoblené pre zaistenie ideálneho držania v rukách. Tej prednej dominuje 5,5-palcový OGS HD displej, ktorý je krytý odolným sklom Gorilla Glass 4. Po ľavej a pravej strane tohto zobrazovača sa nachádzajú minimalizované rámiky, ktorých hrúbka sa zastavila na hodnote 0,8 mm. Spomínané odolné sklo chráni aj prednú selfie kameru s rozlíšením 5 MPx a interpoláciou na 8MPx, ktorá dostala tradičné umiestnenie nad zobrazovacím panelom. Priestor pod ním je zas vyplnený hardvérovým domovským tlačidlom, ktoré zároveň slúži ako skener odtlačkov prstov.

bluboo-edge-predpredaj-everbuyingnahlad
zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Edge za 113 €

Rám smartfónu Bluboo Edge je vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý na sebe nesie klasickú trojicu tlačidiel, dvojicu mikrofónov, hlasný reproduktor, microUSB konektor, ale aj hybridný DualSIM slot. Zo zadnej strany ponúka novinka pohľad na 8 MPx hlavný fotoaparát, ktorý vďaka softvérovej interpolácii dokáže zhotovovať 13 MPx fotografie. Pod snímateľným plastovým krytom sa nachádza 2600 mAh batéria, ktorá je obklopená viac než len solídnymi súčiastkami. Srdcom tohto zariadenia je 4-jadrový procesor MediaTek MT6373 s pracovnou frekvenciou 1,3 GHz.

K dispozícií sú aj 2 GB pamäte RAM či 16 GB interného úložiska, ktoré je pohodlne možné rozšíriť o ďalších 256 GB skrz pamäťovú kartu. Tá sa vkladá do už spomínaného DualSIM slotu, ktorý okrem iného spolupracuje so všetkými potrebnými LTE pásmami. Všetko beží na systéme Android 6.0 v takmer čistej verzii, pričom základný vzhľad systému je mierne upravený. Konečne sa tak dostávame k obsahu balenia, ktoré začína už tradične samotným smartfónom, pokračuje prekvapením v podobe ochranného puzdra a fólie na displej a končí návodmi, napájacím adaptérom a USB káblom. Toto všetko môže byť vaše už za 113 €, avšak netreba zabúdať na prípadnú platbu DPH, ktorá môže cenu zdvihnúť o ďalších 23 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP