Tak sme sa konečne dočkali! Prvý oficiálny a musíme povedať že aj konečne normálny Deadpool 2 trailer je tu! Po všelijakých blbostičkách od malej scénky pred Loganom až po malovanie s Bobom Rossom tu máme konečne plnohodnotnú ukážku, ktorá sa bude dať púšťať aj v kine. Vravíme tu o filme Deadpool 2, keďže to je oddneška oficiálny názov tohto pokračovania.

Priprav sa na viac akcie, viac mutantov, viac krvi, viac sexu a predovšetkým viac chimicháng. Deadpool tentoraz prichádza na scénu aj s úplne novým mutanstkým tímom, v komikse známym ako X-Force. Potvrdzujú sa teda všetky teórie ohľadom predstavenia tohto tímu už v pokračovaní Deadpooola. Veď, vychutnaj si túto ukážku už sám.

V traileri nie je ešte napísané Deadpool 2, iba skratka DP2. Keďže ale oficiálne 20th Century Fox vydalo trailer pod menom Deadpool 2, nemáme dôvod neveriť tomu, že sa tak film aj volá. Zaujímavé však určite je, že s týmto trailerom zatiaľ neprišiel nový plagát. Ten by názov už potvrdil 100%. Kašlime už ale na názov, Deadpool je späť a vyzerá to tak, že v skvelej forme.

Je až krásne vidieť, ako sa štúdio rozhodlo do tohto investovať, keďže prvý diel si získal masívny úspech. Vyzerá to teda tak, že k nám prišlo pokračovanie ako sa patrí, takže už si len počkať, či dobré alebo zlé. Deadpoola si v kinách opäť vychutnáme už 17. mája.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom