Do zoznamu superhrdinských spin-offov z Avengerov pravdepodobne pribudne ďalší seriálový prírastok. Marvel Studios totiž plánuje novú sériu okolo obľúbenej postavy Vision, ktorú sme naposledy videli v seriáli WandaVision.

Kam ho dovedú nové spomienky

Práve jeho záverečný príbehový osud z netradičného seriálu naznačoval, že s ním majú tvorcovia ďalšie plány, dokonca sa špekulovalo, že samostatný spin-off s názvom Vision Quest zabezpečí sama autorka WandaVision Jac Schaeffer.

Tá však svoju pozornosť obrátila na úplné inú postavu a tou je Agatha Harkness v podaní Kathryn Hahn, ktorá sa predstaví 18. septembra na Disney+ v sérii zvanej Agatha All Along.

Portál Variety však nedávno informoval, že Vision sa opäť vráti na obrazovky, pričom na stoličku showrunnera sa posadí Terry Matalas, ktorý je najznámejší pre svoje spojenie s franšízou Star Trek a jej seriálovým titulom Picard. Okrem toho bol tiež spolutvorcom série 12 Monkeys či 4. série MacGyvera.

Do role androida a superhrdinu zo skupiny Avenger by sa mal podľa informácií vrátiť aj herec Paul Bettany. V komiksoch je tvorcom jeho postavy Ultron. Vo filmoch MCU je vytvorený zo systému umelej inteligencie J.A.R.V.I.S Tonym Starkom a Bruceom Bannerom a potom následne umiestnený do syntetického tela vytvoreného Ultronom, ktoré je poháňané Kameňom mysli.

Keďže filmovú púť Visiona uzavrel už dávnejšie práve vytrhnutím jedného z kameňov nekonečna Thanos, seriál sa tak bude podľa predpokladov odohrávať po udalostiach vo WandaVision, kde sa ukázala nová verzia androida bielej farby a jeho originálna verzia nadobro zmizla z existencie.

Marvel Studios

Vision sa tak bude musieť vyrovnávať so svojimi novými spomienkami vrátane toho, že je Avenger. Seriál je aktuálne len vo vývoji a portál Variety informoval, že premiéra na streamovacej službe Disney+ by nemala byť skôr ako v roku 2026.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú