Aj keď sa mohlo zdať, že séria Expendables, preplnená akčnými ikonami, sa pred siedmimi rokmi odobrala na zaslúžený dôchodok, všetko nasvedčuje tomu, že partička okolo nestarnúceho Sylvestra Stalloneho si úlohu žoldnierov zopakuje znovu.

O štvrtej časti akčnej tímovky nabitej testosterónom sa hovorilo už dlhšie, no plány na jeho realizáciu v minulosti viackrát stroskotali. V roku 2017 sa dokonca zástupca Stalloneho vyjadril, že herec po nezhodách s producentskou spoločnosťou od série definitívne odstupuje.

Na celú situáciu reagovala aj ďalšia kultová hviezda série Arnold Schwarzenegger, ktorý uviedol, že ďalších natáčaní sa bez prítomnosti Stalloneho nezúčastní, čím sa pomyselné pokračovanie ocitlo v slepej uličke.

Portál Hollywood Reporter teraz informuje, že známi svalovci sa na spolupráci predsa len dohodli a štvrtý diel Expendables sa posúva ďalej. Najlepšou správou však je, že projekt sa má začať nakrúcať už túto jeseň.

Na režisérsku stoličku by sa mal tentokrát posadiť bývalý kaskadér Scott Waugh, ktorý odkormidloval viaceré akčné snímky ako napríklad SEALS: S nasadením života alebo komerčný prepadák Need for Speed z roku 2014.

Silné jadro opäť spolu

Pozitívnou informáciou pre fanúšikov série ďalej je, že nosným hereckým jadrom mali byť opäť Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren a Randy Couture, ktorí sa vracajú k svojim pôvodným postavám.

Videl si už nové sci-fi? 
Príroda a vojny zničili Zem a vytvorili z nej temné miesto. Hugh Jackman ti v novom sci-fi navodí tú správnu atmosféru

K hviezdnemu akčnému kvartetu by samozrejme mali pribudnúť aj nové tváre, ktoré sľubujú príliv mladej krvi do nového pokračovania, či už je to Curtis „50 Cent“ Jackson, Megan Fox alebo Tony Jaa.

Aj napriek tomu, že detaily príbehu nie sú ešte známe, zástupca spoločnosti Lionsgate skonštatoval, že nový Expendables bude jedno z „najdrsňáckejších“ a najšialenejších akčných dobrodružstiev, aké možno na filmovom plátne vôbec zažiť.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú