banner-oneplus-3Mnohé špekulácie sprevádzajú ambicióznu čínsku spoločnosť OnePlus posledné týždne. Reč je, samozrejme, o novinke, ktorá má ponúknuť ako hlavné lákadlo procesor Snapdragon 821. Poznať by sme ju mali pod označením OnePlus 3T.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvé oficiálne informácie o príchode nového smartfónu nám poskytol samotný výrobca procesora, spoločnosť Qualcomm, ktorá to prezradila v statuse na Twitteri. Rovnakým spôsobom zareagoval aj OnePlus, ktorý teraz oficiálne potvrdil predstavenie novinky už budúci utorok, teda 15. novembra. Teaser len utvrdil použitie Snapdragonu 821, pričom ohľadom zvyšných špecifikácií sa stále vedú rôzne polemiky. Hovorí sa však o vylepšenom fotoaparáte so snímačom Sony IMX398, o 6 GB RAM pamäte, respektíve novinka by mohla mať predinštalovaný Android 7.0 Nougat.

OnePlus 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zatiaľ je teda vo víre špekulácií množstvo nepotvrdených vlastností. Je tiež veľmi pravdepodobné, že sa začiatku predaja nedočkáme skôr ako v decembri, čo by značne skomplikovalo rozhodovanie používateľov pri kúpe nového zariadenia na Vianoce. Očakávané navýšenie ceny je odhadované na 80 dolárov oproti OnePlus 3.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
78%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
22%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]