Odolný UMi Hammer dostupný na Slovensku za 179 eur

Spoločnosť UMi už nejaký ten čas predáva svoj model UMi Hammer na domácom, čínskom trhu. Po krátkom čase sa tento zaujímavý kúsok objavuje aj v ponuke e-shopu Supermobily.sk.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

UMi Hammer ponúka 4-jadrový procesor MediaTek MTK6732 pracujúci na frekvencii 1,5 GHz, ktorému sekunduje 2 GB RAM. Na prednej strane sa rozprestiera 5-palcový displej s HD rozlíšením. Vnútorné úložisko má kapacitu 16 GB a pre náročnejších používateľov tu je možnosť rozšírenia pomocou Micro SD kariet. Zadnú stranu tvorí objektív 13 MPx fotoaparátu.

UMI Hammer môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Hlavným účelom, prečo bol UMi Hammer vyrobený, je odolnosť voči „neľudskému“ zaobchádzaniu, resp. pádom či ohýbaniu. Z toho plynie aj jeho názov „Hammer“, čo v preklade znamená kladivo. Na internete už sú prvé videá testu odolnosti a môžeme povedať, že smartfón znesie naozaj veľa. Vysokorýchlostné pripojenie LTE je tiež samozrejmosťou na obidvoch SIM kartách. UMi Hammer je zaujímavý kúsok z dielne tohto čínskeho výrobcu, ktorý ponúka výborné parametre a v spojení s cenovkou 179 € tvoria výborný pomer ceny a výkonu. V e-shope Supermobily.sk si tento smartfón budete môcť zakúpiť do 2 týždňov.

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článok