Spoločnosť UMi už nejaký ten čas predáva svoj model UMi Hammer na domácom, čínskom trhu. Po krátkom čase sa tento zaujímavý kúsok objavuje aj v ponuke e-shopu Supermobily.sk.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

UMi Hammer ponúka 4-jadrový procesor MediaTek MTK6732 pracujúci na frekvencii 1,5 GHz, ktorému sekunduje 2 GB RAM. Na prednej strane sa rozprestiera 5-palcový displej s HD rozlíšením. Vnútorné úložisko má kapacitu 16 GB a pre náročnejších používateľov tu je možnosť rozšírenia pomocou Micro SD kariet. Zadnú stranu tvorí objektív 13 MPx fotoaparátu.

UMI Hammer môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Hlavným účelom, prečo bol UMi Hammer vyrobený, je odolnosť voči „neľudskému“ zaobchádzaniu, resp. pádom či ohýbaniu. Z toho plynie aj jeho názov „Hammer“, čo v preklade znamená kladivo. Na internete už sú prvé videá testu odolnosti a môžeme povedať, že smartfón znesie naozaj veľa. Vysokorýchlostné pripojenie LTE je tiež samozrejmosťou na obidvoch SIM kartách. UMi Hammer je zaujímavý kúsok z dielne tohto čínskeho výrobcu, ktorý ponúka výborné parametre a v spojení s cenovkou 179 € tvoria výborný pomer ceny a výkonu. V e-shope Supermobily.sk si tento smartfón budete môcť zakúpiť do 2 týždňov.

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú