banner-zuk-z2
Spoločnosť Leagoo už neraz dokázala, že dokáže vyprodukovať naozaj zaujímavé kúsky zariadení. Jedným z nich je bez pochyby aj Leagoo M5, ktorý sa môže pochváliť nevídanou kombináciou. Je to totižto jeden z mála smartfónov, ktorý oplýva zvýšenou odolnosťou a k tomu vyzerá naozaj dobre.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zvýšená odolnosť už dávno nie je výsadou zariadení, kvôli ktorým by ste museli siahať hlboko do vrecka. Leagoo M5 je jednoznačne jeden z najlepších príkladov toho, že sa táto vyhľadávaná a nesmierne cenená vlastnosť postupne implementuje aj do tých najlacnejších zariadení. Smartfón je nárazuvzdorný a rozhodne sa nemusíte báť, že by sa vám po nešťastnom vyšmyknutí z rúk a následnom páde rozletel ako domček z karát. Ak by ste však slovám výrobcu o zvýšenej ochrane zariadenia náhodou neverili, nižšie máte možnosť zhliadnuť netradičný test odolnosti, v ktorom Leagoo M5-ka poslúžila ako otvárač orechov. Leagoo však s M5-kou zašiel ešte ďalej a toto precízne spracované zariadenie dokáže bez najmenších problémov odolať aj váhe osobného automobilu. Hliníková unibody konštrukcia ďalej dodáva zariadeniu prvotriedny reprezentatívny vzhľad a za M5-ku by sa naozaj nik nemusel hanbiť, práve naopak.

Zobrazovanie všemožného obsahu zabezpečí 5-palcový Super HD displej, ktorý je krytý odolným sklom Gorilla Glass 4 s 2.5D zaoblením. Pri vývoji tohto zariadenia si spoločnosť dala naozaj extrémne záležať a rovnako to platí aj pri displeji. Ten ponúka naozaj tmavú čiernu a verné podanie farieb. Skener odtlačkov je plne zameraný na zvýšenie bezpečnosti používateľa. Dokáže smartfón odomknúť za menej ako dve desatiny sekundy a nachádza sa na zadnej strane, hneď pod prisvetľovacou LED diódou 8 MPx fotoaparátu. Ten ponúka svetelnosť F2.0. Jeho selfie súrodenec umiestnený vpredu sa postará o kvalitné 5 MPx snímky. 4-jadrový mobilný procesor MTK6580A sa postará o svižné reakcie a 2 GB pamäť RAM zabezpečí optimálnu správu multitaskingu. Systém Android 6.0 zabelený do dizajnovo veľmi podarenej nadstavby Freeme OS 6.0 si zamilujete od prvého momentu. Batéria s 2300 mAh kapacitou bez problémov zabezpečí jednodennú výdrž tohto podareného zariadenia.

Kúpiť Leagoo M5 za 54 €

1467776961407445
Leagoo M5 sa nenechá zahanbiť ani v kvalite zvukového výstupu. Čistý a hlasný zvuk spolu podmanivou basovou zložkou pohladí po duši aj toho najväčšieho audiofila. Úložný priestor s veľkosťou 16 GB je možné jednoducho rozšíriť o pamäťové karty do veľkosti 128 GB. Zariadenie je dostupné v troch farbách a to v bielej, zlatej a šedej. Naši čitatelia majú opäť exkluzívnu šancu na poriadne vysokú zľavu, keďže náš partnerský e-shop Everbuying.net začne od zajtra, 14. júla, toto zariadenie predávať za cenu necelých 54 €. Treba sa však poponáhľať, pretože táto extrémne nízka cenovka bude výsadou prvých dvoch stoviek predaných kusov.

1467776642410036

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom