Odolný Blackview BV6000 prešiel poriadnym záťažovým testom

banner-oukitel-k10000
O odolnom smartfóne spoločnosti Blackview, Blackview BV6000, sme už písali zopár týždňov dozadu. Nový počin tejto menej známej čínskej spoločnosti sa predviedol v dobrom svetle a jedná sa o najlepší smartfón s odolnou konštrukciou na trhu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Momentálne je smartfón ešte stále viacmenej nedostupný, no spoločnosť nás zásobuje novými informáciami, ktoré predstavujú kľúčové vlastnosti zariadenia. Ako už z nadpisu viete vyčítať, hlavným lákadlom modelu BV6000 je jeho naozaj extrémne odolná konštrukcia a spolu s certifikáciou IP68 tvoria dokonalú kombináciu pre tých, ktorí so svojimi smartfónmi zaobchádzajú nešetrne alebo žijú extrémny outdoorový život. Na Youtube sa objavilo video, v ktorom je odolnosť otestovaná hneď niekoľkými spôsobmi, počnúc tradičným pádom z rúk až po nešetrné prejdenie autom. Blackview využil služby extra-luxusného a hlavne mohutného Mercedesu triedy S. Samotný smartfón to prežil bez ujmy a spoločnosti musíme zatlieskať za perfektne odvedenú prácu.

Výbava Blackview BV6000 zahŕňa 4,7-palcový HD displej, ktorý je zasadený do odolnej konštrukcie so spomínanou certifikáciou IP68 voči vode a prachu. O výkon sa stará procesor MediaTek MT6755 (Helio P10) s frekvenciou 2 GHz a 3 GB operačná pamäť RAM. Používateľ si môže svoje dáta ukladať na 32 GB základné úložisko a k dispozícii má aj slot pre microSD kartu. Hardvér napája 4500 mAh batéria. Fotografie je možné vytvárať 13 MPx snímačom, ktorému vpredu sekunduje 5 MPx selfie fotoaparát. Samozrejmosťou je aj podpora NFC, 4G LTE pripojenia na všetkých frekvenciách a zaujímavosťou je aj použitie tlačidla SOS v prípade núdze. Cena smartfónu je 175 €.

Predobjednať Blackview BV6000 za 175 €

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky