banner-xiaomi-mi4c
Xiaomi Mi5 je nadchádzajúca vlajková loď, ktorá je u mnohých veľmi netrpezlivo očakávaná. Výrobca si dáva na čas a verejnosť naťahuje tak dlho, ako sa len dá. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie obrázky však konečne mierne poodhalili možný dizajn novinky. CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, dokonca priznal pri jednom rozhovore, že novú vlajkovú loď už naplno používa niekoľko týždňov. Späť k dnešným fotografiám, na ktorých vidíme, že Xiaomi Mi5 by mohol ponúknuť krásny dizajn s bezrámikovým displejom. Ďalšou veľmi zaujímavou funkciou môže byť displej s technológiou Force Touch, čo znamená, že bude citlivý na tlak. Túto technológiu využíva aj konkurenčný Huawei pri modeli Mate S.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi mi5
Tieto obrázky pochádzajú priamo z oficiálnych zdrojov Xiaomi. Doteraz sme sa dozvedeli, že nový “kráľ“ čínskych smartfónov bude disponovať 5,2-palcovým 2K displejom, úplne novým procesorom Snapdragon 8204 GB RAM pamäťou a bez pochýb aj veľmi kvalitnou fotografickou výbavou. V tejto oblasti Xiaomi zvolilo 21 MPx snímač na zadnej strane a 8 MPx selfie fotoaparát na prednej strane. Oficiálne predstavenie sa bude pravdepodobne konať už v januári budúceho roka.

Tešíte sa na predstavenie Xiaomi Mi5? Dajte nám vedieť v komentároch, čo očakávate od novinky.

Zdroj. Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP