banner-redmi-note-3
Xiaomi využilo koniec tohto roka takmer naplno, ale ich posledná tlačovka sa ešte neuskutočnila. Stane sa tak už 15. decembra a pravdepodobne uvidíme robotický vysávač. Okrem toho by Xiaomi mohlo prekvapiť a predstaviť aj niečo iné.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Presnejšie nástupcu ich cenovo dostupného Xiaomi Redmi 2. Ešte pred predstavením novinky Xiaomi Redmi Note 3 na internet unikli fotografie neznámeho Xiaomi zariadenia, pričom väčšina zdrojov tvrdila, že ide práve o nový Xiaomi Redmi 3. Teraz sa záhadný Xiaomi Kenzo sa ukázal v populárnej benchmark aplikácii Geekbench a pravdepodobne sa jedná o Redmi 3. Bohužiaľ, veľa informácií sme sa nedozvedeli, no nástupca najnižšej rady smartfónov od Xiaomi by mohol prísť s procesorom od Qualcommu, pravdepodobne Snapdragonom 617. Tomu budú sekundovať 2 GB RAM a Android príde vo verzii 5.1.1. V teste smartfón dosiahol skóre 1420 na 1-jadrovom teste a 3420 na viac-jadrovom teste. Konštrukcia nového „low-end“ bude pravdepodobne vyrobená po vzore Redmi Note 3, teda z kovu.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi kenzo

Kedy a či vôbec tento rok príde Redmi 3/Kenzo nevieme, no ak nebude ohlásený v utorok, je takmer isté, že sa spolu so Xiaomi Mi5 bude jednať o jeden z prvých Xiaomi smartfónov roku 2016.

xiaomi-redmi-2-pro-foto-3

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP