Dátum 1. júna by sme si mali všetci zapísať do diára. Spoločnosť ZTE ma totiž naplánované predstavenie svojej novej vlajkovej lodi Nubia Z17. Táto novinka však možno príde bok po boku ešte s jedným nádherným kúskom.

Dnes sa objavila fotografia skutočne nádherného zariadenia od ZTE. Je teda jasné, že spoločnosť v súčasnosti nepracuje len na modeli Z17. Žiaľ, fotografia je to jediné, čo sa k nám o tomto zariadení dostalo. Z nej však môžeš vidieť, že ide o smartfón s krásnym displejom, ktorý je zaoblený na oboch stranách. Na prvý pohľad vyzerá ako takmer bezrámikový displej od Samsungu, avšak ZTE ponúka ešte tenší rámik v hornej časti nad displejom.

zdroj fotografie: Weibo

Fotografia okrem naozaj prekrásneho displeja ale prezrádza aj fakt, že tento smartfón príde s duálnou prednou kamerou. Čo už na fotografii nie je vidno, je zadná stena telefónu, a preto nevieme, či bude mať novinka v zadu jeden, alebo hneď dva fotoaparáty. Predpokladaným riešením je však duálny fotoaparát, ktorý za svetovou špičkou rozhodne nebude zaostávať.  Čo sa výkonu týka, ani o ten rozhodne nebude núdza. V elegantnom tele by mal tikať najmä špičkový procesor Snapdragon 835. Nubiu Z17 teda uvidíme už 1. júna, no nebudeme sa tajiť tým, že po jeho boku by sme naozaj veľmi radi videli aj tohto krásavca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom