Čína hostí najväčšie množstvo výrobcov smartfónov na svete, ktorí v tejto krajine produkujú zariadenia rôznych výkonových a cenových kategórií. Niektorým z nich sa podarilo svoje meno pretlačiť do celého sveta a iní sa zasa na svoje výslnie dostávajú postupne. K takým spoločnostiam patrí aj Nubia. Jej model Z17 Mini je dôkazom toho, že to tento výrobca myslí na poli smartfónov skutočne vážne.

Luxusný dizajn a poriadny hardvér

Dizajn novinky Nubia Z17 Mini tvorí tradične kombinácia sklenej prednej strany a kovového tela. To bude dostupné v zlatom, čierno-zlatom, červenom a elegantnom čiernom prevedení. Uhlopriečka displeja narástla voči predchodcovi na 5,2 palcov a rozlíšenie sa zvýšilo na FullHD. Pre jeho ochranu je použité sklo Gorilla Glass s 2.5D zahnutím po bokoch. Výkon Nubie Z17 určite uspokojí aj tých náročnejších používateľov.

Nenechaj si ujsť
Neuveriteľné, ale legendárny vlajkový model Xiaomi je späť. S touto cenou bez DPH je opäť bombou

Ponúkaný model prichádza so Snapdragon 652 a 4 GB RAM. Čo sa týka úložného priestoru, k dispozícii je 64 GB kapacita. Ak ti takáto kapacita nestačí a neprekáža ti strata DualSIM konektivity, môžeš si ju rozšíriť microSD kartou o maximálne 200 GB. Používateľa sprevádza nadstavba Nubia UI 4.0 postavená na Androide Marshmallow. Snímač odtlačkov prstov výrobca umiestnil na zadnú stranu. Novinka je vybavená aj vylepšením zvuku DTS, reverzibilným USB Type-C konektorom či 2950 mAh batériou.

Z17-ka Mini je ďalším smartfónom strednej triedy, ktorý je vybavený duálnym fotoaparátom. Použité sú dobre známe snímače Sony IMX258 s clonami f/2.2, ktoré zvonka chráni zafírové sklíčko. Kvalitou sa nedajú zahanbiť ani selfie fotky. Ich tvorbu realizuje až 16 MPx fotoaparát s 80-stupňovým uhlom a clonou f/2.0. Globálna verzia ti ponúka aj plné LTE pre Slovensko aj Českú republiku.

Cenovka, ktorá v tejto triede nemá obdoby

Nubia Z17 Mini je teda jeden z najkvalitnejších smartfónov v strednej triede, čo ešte umocňuje veľmi lákavou cenou. Tú si môžeš teraz ešte vylepšiť, a to vďaka limitovanému bleskovému výpredaju vo FonTech Shope. Po jeho aplikovaní získaš Nubiu Z17 Mini za 147 €.

Kúpiť smartfón Nubia Z17 Mini so 4 GB RAM a plným LTE za 147 €
Exkluzívny kupón vo FonTech Shope

Ako to už pri takýchto ponukách býva, musíš sa poponáhľať. Nezabudni pri objednávke využiť dopravu EU Express, ktorá ti zaistí dodanie bez poplatkov DPH. Teraz máš teda šancu získať jeden z najlepších smartfónov strednej triedy za nižšiu cenu než obyčajne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom