Nový Zopo smartfón prinesie „skvelý dizajn“ a Helio X20 procesor

banner-redmi-note-3
Pred časom sme vám už čo-to povedali o novom Zopo telefóne. Vieme, že na trh príde s Mediatek Helio X20 procesorom s desiatimi jadrami. Ale smartfón nebude pekný len zvnútra.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálne zdroje zo Zopo to potvrdili redakcii gizchina.com. Tvrdia, že tvdro pracovali, aby bol dizajn telefónu čo najlepší. Poskytli aj zopár prototypov (na obrázku). Teda vieme, ako nový Zopo telefón určite vyzerať nebude.

Zopo ZP952 Speed 7 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zopo
Ďalšiu informáciu, ktorú boli Číňana ochotní vypustiť, sa týka dátumu vydania. Ten je už blízko – Zopo avizovalo, že nový prírastok príde začiatkom nového roka. Zopo malo dosť ťažký rok, vydalo niekoľko zariadení, ktoré veľmi nezaujali. Bude zaujímavé sledovať, či a ako sa Zopo dostane späť na plusové čísla. To, či sa im to podarí, sa dozviete neskôr na našom webe.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]