Nový Vivo X5 Pro príde so 4 GB RAM a telom hrubým len 4 mm!

banner-letv-one-pro
Nie je to tak dávno, čo sme vám priniesli informácie o pripravovanej vlajkovej lodi Vivo XPlay 5S, ktorá by mala konečne tento rok poraziť svojich oveľa známejších konkurentov. Spoločnosť nenecháva nič na náhodu a postupne zásobuje verejnosť novými informáciami. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa najnovších obrázkov nové Vivo XPlay 5S je úplne nové zariadenie Vivo X5 Pro. Nový Vivo X5 Pro by mal disponovať neuveriteľnou hrúbkou 4 mm, čím by sa zaradil medzi tie najtenšie smartfóny na svete. Výrobca zvolil výborné riešenie pre snímač fotoaparátu, ktorý je skoro celý zapustený do zadnej strany. Konštrukcia je riešená pomocou hliníka, ktorý dopĺňa sklenená zadná strana.

vivo xplay 5s (1)

Z výbavy nového Vivo X5 Pro je zatiaľ oficiálne známa len veľkosť RAM pamäte, ktorá bude ponúkať až 4 GB. Poznáme aj kapacitu vnútornej pamäte, ktorá bude mať 32 GB. Pravdepodobne pôjde len o vylepšenú a tenšiu verziu súčasného Vivo X5 Pro, ktorý disponuje 5,2″ FullHD displejom, Snapdragonom 615, 13 MPx fotoaparátom či 2450 mAh batériou. Práve kapacita batérie pri novej verzii X5 Pro zaujíma používateľov najviac.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]