Nový Ulefone Be Pro 2 príde s novým Androidom a vylepšeným procesorom

banner-redmi-note2
Ulefone predstavil smartfón Be Pro na začiatku tohto roka. Ponúka decentný výkon za dobú cenu a ani teraz by sa medzi „lacnými“ smartfónmy nestratil. Prešlo pár mesiacov a Ulefone už chystá jeho následníka.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Názov nástupcu je Ulefone Be Pro 2, okrem toho, že ho včera Ulefone oficiálne naznačil a pridal pár informácii, nevieme nič. Medzi spomenuté informácie patrí Android 5.1 a nový, šetrný, ale aj výkonnejší procesor. Prvý Be Pro ponúka 5,5-palcový HD displej, 4-jadrový 64-bitový MediaTek MT6732, 2 GB RAM a Android 4.4. Ulefone uvádza, že sa bude jednať o procesor, ktorý bude šetriť batériu. Samozrejme má na výber z obrovskej škály procesorov, ale je dosť možné, že použije MediaTek MT6735, vylepšenú verziu MT6732. Dizajn bude identický, ako v prípade prvého modelu.

Dátum predstavenia zatiaľ nie jen známy, ale je možné, že sa ho už čoskoro dozvieme od Ulefone. Cena smartfónu by mala byť dokonca nižšia ako tá, za ktorú sa predával Be Pro, takže očakávajte smartfón okolo 150 €.

Zdroj: Gizchina.com, Ulefone.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]