banner-mi-pad-2
Len nedávno sme boli svedkami nových fotografií predného panelu údajnej vlajkovej lode ZTE Nubia Z11. Tie opäť ukazovali úplne bezrámikový displej, ktorý Nubia Z11 zdedí po svojom predchodcovi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Potvrdzujú to aj novo uniknuté grafické rendre, ktoré okrem úplne bezrámikového displeja zobrazujú aj duálny fotoaparát na zadnej strane. Na rendroch si môžeme všimnúť veľmi podobný dizajn staršej ZTE Nubia Z9, hlavne z prednej strany. Zadná strana prešla miernou zmenou, dominuje spomínaný duálny fotoaparát a snímač odtlačkov prstov. Aj Nubia Z11 príde pravdepodobne so zadným skleneným panelom a kovovým rámom.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zte-nubia-z11-render-2
Duálny fotoaparát nie je vo svete žiadnou novinkou. Minulý rok sme videli napríklad Honor 6 Plus, ktorý prišiel s takýmto fotoaparátom. ZTE sa však snaží posunúť kvalitu fotografií zo smartfónov na level DLSR fotoaparátov a tak by sme mohli byť svedkami úžasnej kvality fotiek vytvorených novou vlajkovou loďou spoločnosti ZTE. Zatiaľ nepoznáme žiadne detaily ani špecifikácie fotoaparátu.

ZTE Nubia Z11

Predný panel ZTE Nubia Z11

Čo sa týka hardvérovej výbavy ZTE Nubia Z11, očakávať môžeme už známy Snapdragon 820 procesor spolu so 4 GB operačnou pamäťou. Ako býva pri ZTE smartfónoch zvykom, opäť môžeme očakávať vyššiu cenu. Predstavenie novej vlajkovej lode od ZTE by malo prebehnúť už 18. januára.

Zdroj: Gizchina.com, Mydrivers

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP