Xiaomi pod svojou dcérskou značkou Mijia prichádza s ďalším praktickým a zároveň lacným gadgetom. Minimalistický dizajn a hlavne skvelá cena sú výhody tohto elektrického holiaceho strojčeka. 

Holiaci strojček sa ukrýva v malom kovovom tele s minimalistickým dizajnom a vyzerá skutočne veľmi príťažlivo. Vrchný kryt je vyrobený z lesklého hliníka, respektíve telo z anodizovaného pieskovaného hliníka. Hrúbka 13,2 mm a hmotnosť iba 100 gramov nie je na zahodenie.

Hladká tvár rýchlo a jednoducho

Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele dodávanej priamo z Japonska a údajne je rovnako kvalitná ako tá, ktorá sa používa pri výrobe samurajských mečov. Nemala by však spôsobovať podráždenie, no na druhej strane je ostrá a vysoko odolná. Čepeľ je uložená v 27 ° pozícií, vďaka čomu sa rapídne zlepšuje jej ostrosť a kvalita holenia.

Strojček využíva nabíjanie cez nový USB Type-C konektor a poháňa ho klasická Li-Po batériou. Rýchlosť rotora je 7 800 otáčok za minutu. Vypínač navyše šikovne schovali, aby nedošlo k náhodnému zapnutiu deťmi. K dispozícii je aj indikátor nabitia priamo na tele strojčeka. Tento elektrický holiaci strojček stojí 179 juanov, čo je približne 23 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom