Kedysi všetky elektrické dopravné prostriedk trpeli neduhom, že ich batéria nebola schopná zabezpečiť dostatočne dlhý dojazd. Technológie sa v tomto smere hýbu výrazným tempom vpred a aj vďaka tomu prichádza Ninebot so svojim modelom e-kolobežky MAX G30 s dojazdom až 65 km.

S cenovkou 816 € sa Ninebot MAX G30 jednoznačne radí medzi najvyššiu triedu elektrických kolobežiek. Danej cenovke však prislúchajú parametre, ktoré by si od takto drahej kolobežky očakával.

Aktuálne sa dá predobjednať a ty ju navyše môžeš získať s výraznou zľavou až 127 € vďaka kupónu GKB286S. Výsledná cena tak bude už o niečo prijateľnejšia, konkrétne 565 €. Dopravu bez poplatkov zabezpečuje European Railway Direct Mail.

Kúpiť Ninebot MAX G30 za 565 € s kupónom GKB286S

Nadpriemerný dojazd v danej kategórii

Keď sa bavíme nadpriemernom dojazde, ten je v prípade Ninebot MAX G30 až 65 km, čo je zhruba dvojnásobok toho, čo ponúkajú konkurenčné modely kolobežiek. Extrémny dojazd zabezpečuje až 551 Wh batéria. Výkon samotného motora je 350 W, vďaka čomu kolobežka zvládne stúpanie až 20 stupňov či dosiahnutie maximálnej rýchlosti 30 km/h.

Čo sa týka komfortu, ten zabezpečuje nový typ 10″ bezdušových pneumatík, ktoré by mali podľa výrobcu zvládať jazdu aj po náročnejšom teréne ako sú napríklad kocky. Počas nočnej jazdy bude pomáhať jasné LED svetlo. Ani prenášanie kolobežky nebude veľký problém, nakoľko sa dá zložiť za 3 sekundy a jej váha je 19,1 kg.

Dominantou riadidiel je veľký LCD displej so všetkými potrebnými informáciami, ako aktuálna rýchlosť, stav batérie či zvolený jazdný režim. Tie ponúka Ninebot MAX G30 tri, ECO, Standard a Sport. Na riadidlách tiež nájdeš bezpečnostný zámok s 5-miestnym kódom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom