Moment na ktorý čakajú fanúšikovia drzého a krvavého humoru je takmer tu. Novinka s Deadpoolom a Wolverinom sa blíži ku kino premiére, ktorá je naplánovaná na 26. júla, no film už stihol predať v predpredaji americkej siete kín AMC cez 200-tisíc vstupeniek. O tieto čísla sa s nami podelil generálny riaditeľ AMC, Adam Aron prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti X.

Predajca lístkov Fandango informuje, že zatiaľ ide o najlepšie sa predávajúci film tohto roka a hoci sa priamo nepodelili o sumu, The Hollywood Reporter sa od svojho zdroja dozvedel, že ide o niečo medzi ôsmimi a deviatimi miliónmi dolárov.

V predpredajoch tak trhol prvenstvo medzi všetkými doteraz vydanými filmami s hodnotením R, teda dostupných iba pre dospelých.

Medzi tohtoročnými filmami predbehol aj Dunu 2, ktorá v predpredajoch zarobila „iba“ necelé tri milióny. Predpokladaná suma, ktorú novinka zarobí pri debute by mala prekročiť hranicu sto miliónov a zároveň by mohla pomôcť Marvelu s upadajúcou popularitou komixového univerza, keďže pôjde o Deadpoolov príchod medzi hlavných superhrdinov.

Dávnejšie sme informovali o tom, ako je Disney nespokojné s aktuálnou politikou Marvelu, ktorý vypúšťal každoročne niekoľko filmov a seriálov, no kvalita trpela na úkor kvantity. Deadpool & Wolverine tak bude jediným počinom z dielne komixového giganta, ktorý uvidíš tento rok v kine.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú