banner-elephone-p9000
Výrobcu Elephone snáď už netreba ani predstavovať. Známa je už aj jeho stratégia, ktorá sa riadi heslom: „Nový týždeň, nový smartfón od Elephone“. Výrobca sa však v súčasnosti, dá sa povedať, mierni a nové smartfóny už nevydáva tak často.

Z dielní čínskeho výrobcu Elephone len nedávno vyšiel model Elephone S7, ktorý pred pár dňami bol odoslaný prvým užívateľom, ktorí si ho predobjednali. Aj keď spoločnosť ešte neodoslala všetky objednávky na Elephone S7, jej návrhári už pracujú na novej vlajkovej lodi. Tá by mala byť svetu odhalená už budúci mesiac a pôjde tak v poradí o štvrtú vlajkovú loď od Elephone za tento rok (po P9000, S7 a R9).

elephone-s7

Elephone S7 so zahnutým displejom

Presný názov nového smartfónu vyššej triedy od Elephone zatiaľ známy nie je, no poznáme jeho približnú hardvérovú výbavu. O výkon novinky sa má starať osemjadrový MediaTek Helio P25 procesor spolu so 6 GB RAM pamäťou, ktorá sa postupne stáva štandardom novodobých vlajkových lodí. Práve Elephone má byť prvým výrobcom smartfónov, ktorý použije tento nový čipset od MediaTeku. Vnútorná pamäť smartfónu má disponovať kapacitou 64 GB, pričom špekuluje sa aj o verzii s masívnym 128 GB úložiskom.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Medzi ďalšími špecifikáciami by sme mohli nájsť aj displej s uhlopriečkou väčšou ako 5,5″ a FullHD rozlíšením. V správe sa taktiež spomína zadný 16 MPx alebo 21 MPx fotoaparát a batéria so slušnou kapacitou, až 4000 mAh. Cenou by nová vlajková loď od Elephone nemala presiahnuť hranicu 285 €. Tieto informácie však neboli potvrdené a teda ich musíme brať s menšou rezervou. Uvidíme, čím ďalším nás priebojný Elephone v nasledujúcich týždňoch prekvapí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP