Čínsky trh privíta 10. septembra nového výrobcu smartfónov!

banner-zuk-z2-fixed
Po priam raketovom štarte spoločností LeEco, ZUK, či Vernee sa naskytá príležitosť ďalšiemu nováčikovi v smartfónovom priemysle. Ten by mal svoj vôbec prvý smartfón odhaliť 10. septembra, teda o 4 dni. Napriek tomu, že poznáme viaceré informácie o prvopočine tejto novej spoločnosti, stále nepoznáme jej presný názov. Ten ostáva teda miernou záhadou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Záhadou však nie je označenie prvého modelu vyrobeného touto spoločnosťou. Smartfón ponesie označenie Rio a na základe uverejneného renderu si môžeme utvoriť aj predstavu o jeho dizajnovej stránke. Bohužiaľ, názov výrobcu a informačný text je na tomto renderi znehodnotený cenzúrou. Napriek tomu však vieme, že na prednej strane ponesie Rio 5,5-palcový AMOLED displej. Pod ním bude umiestnené domovské tlačidlo s integrovaným skenerom odtlačkov prstov. Hliníkové šasi smartfónu bude vyrábané pomocou CNC frézy a vo svojich útrobách skryje 3000 mAh batériu. Podľa renderu ďalej môžeme očakávať viaceré farebné vyhotovenia. Cena bude podľa všetkého nastavená na prijateľnej hodnote 115 €. Na ďalšie detaily si však budeme musieť chvíľu počkať.

metal-body-stock-android

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
22%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
22%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]