Len nedávno bol predstavený nový náramok Xiaomi Mi Band 4 si môžeš zakúpiť za cenu, ktorá je každým dňom nižšia a nižšia. 

Dnes tu máme akciu na rýchly výpredaj. Aktuálne ťa Mi Band 4 vyjde teda len na 23,53 € s kupónom GBBAND4MI .

Kúpiť Xiaomi Mi Band 4 v medzinárodnej verzii s kupónom za 23 €

Ten najlepší náramok od Xiaomi

Výrobca pri novom modeli stavil na farebný 0,95″ dotykový AMOLED panel s rozlíšením 240 x 120 pixelov, ktorý je o 39,9 % väčší a zobrazí ešte viac informácií. Po bokoch je zahnutý v 2,5D tvare. Xiaomi redizajnovalo domovskú obrazovku, ktorá okrem známych informácií o počte prejdených krokov, či spálených kalórií, umožňuje nastaviť si aj vlastnú tapetu. Telo nového Mi Band 4 bude možné vložiť do 5 nových náramkov. Taktiež je možné vybrať si zo 77 dostupných ciferníkov.

Náramok Mi Band 4
Xiaomi

Xiaomi pritom nezabudlo ani na správnu výbavu, ktorá poteší každého športovca. Vďaka odolnosti voči vode do 50 metrov zvládne Mi Band 4 zaznamenávať aj plávanie. Náramok zvládne rozoznať aj rôzne druhy plávania, s čím mu pomáha 6-osový senzor.

Nezabudlo sa ani na ďalšie „suchozemské“ druhy športu, vrátane cyklistiky, posilňovania, chôdze alebo behania. Čo sa týka výdrže, tak aj napriek farebnému displeju sa podarilo dosiahnuť hranicu 20 dní na jedno nabitie.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 4 v medzinárodnej verzii s kupónom za 24 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom