Marec sa niesol v duchu predstavenia vlajkovej lodi Xiaomi Mi 9 a jej odľahčenej verzie Mi 9 SE. Hoci to s príchodom Mi 9 SE na náš trh nevyzeralo vôbec dobre, karta sa obrátila a mi ti teraz ponúkame globálnu verziu tohto šikovného smartfónu v jednej z najnižších cien vôbec.

Ak sa obzeráš po novom smartfóne a vo svojich rukách by si rád držal moderný smartfón s tými najlepšími funkciami, skvelou možnosťou je kúpa vlajkovej lode ako je Xiaomi Mi 9. Niekto však nie je ochotný za smartfón zaplatiť tak veľa, a preto tu máme malý kompromis.

Je ním Xiaomi Mi 9 SE v globálnej verzii. V parádnej zľave za historicky najnižšiu cenu si tak môžeš kúpiť Xiaomi Mi 9 SE so 6 GB RAM a 128 GB ROM len za 248 € s kupónom BG119SE. Pri doprave EU Priority Line neplatíš žiadne poplatky navyše!

Kúpiť Xiaomi Mi 9 SE so 6 GB RAM a 128 GB ROM
len za 248 €
Kupón BG119SE

Za svoje peniaze dostaneš smartfón s kompaktnými rozmermi, ktorý ponúka  5,97-palcový Super AMOLED displej so zabudovaným snímačom odtlačkov prstov a rozlíšením FullHD+. V jeho útrobách pracuje výkonný procesor Snapdragon 712, ktorý poskytne plynulý beh zariadenia a spolu s grafickým procesorom Adreno 616 aj perfektný herný zážitok.

O nerušený multitasking sa zas postará 6 GB operačnej pamäte RAM a v rámci úložiska máš na výber štandardnú 64 GB alebo vyššiu 128 GB kapacitu. Na zadnej strane je umiestnený trojitý fotoaparát, ktorého hlavný 48 MPx snímač nájdeš aj vo vlajkovej lodi Mi 9. ďalej máš k dispozícii 13 MPx sekundárny ultraširoký a 8 MPx teleskopický snímač. Predný selfie fotoaparát je uložený v mini výreze pripomínajúcom kvapku a poskytne 20 MPx snímač.

Celý kolos napája 3070 mAh batéria, ktorá vďaka použitému procesoru a výbornej optimalizácii nadstavby MIUI 10 postavenej na Androide 9.0 Pie zvláda bez problémov aj tu najvyššiu záťaž. Navyše ju môžeš nabiť rýchlym 18 W nabíjaním. Xiaomi Mi 9 SE prináša so sebou aj NFC, Bluetooth 5.0, duálnu Wi-Fi a SIM podporu. Dôležitým aspektom je plná podpora slovenských LTE sietí aj vrátane 800 MHz (B20) pásma.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom