Xiaomi produkty sa dnes tešia naozaj veľkej obľube, a tak tento čínsky výrobca nezaháľa a ponúka svojím fanúšikom stále niečo nové. Tentokrát sa jedná o nový televízor Mi TV 4C. 

Umelá inteligencia, skvelý obraz a príťažlivý dizajn. Takýmito vlastnosťami sa dá opísať nová televízia od Xiaomi. Výrobca si dal skutočne záležať. Prichádza v dvoch verziách, ktoré majú veľa spoločného, no predsa sa v niektorých špecifikáciách líšia.

Mi TV 4C 43″

Jedná sa o lacnejší variant, ktorý si však hanbu rozhodne neurobí. Umelá inteligencia sa o teba dokonale postará a doporučí obsah na mieru. Obsahuje taktiež režim pre deti do 8 rokov, čiže máš istotu, že sa nebudú pozerať na nevhodný obsah. Práve naopak, systém sa im snaží ponúknuť také programy, ktoré zlepšia ich pamäť, motoriku či logické myslenie.

Čo sa týka technických špecifikácií, táto verzia je poháňaná 64-bitovým 4-jadrovým procesorom s jadrami Cortex-A53 s taktom 1.5 GHz, 1 GB RAM pamäťou a 8 GB úložiskom. FullHD displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov sa postará o kvalitný obraz. Navyše táto novinka má dva citlivé stereo reproduktory s výkonom 8 W.

Mi TV 4C 55″

Svoju lacnejšiu verziu predčí najmä 4K displejom. Procesor je však rovnaký a úložisko má veľkosť 8 GB. Výhodou je však 2 GB pamäť RAM. 55-palcový variant je vybavený lepšími reproduktormi s výkonom 10 W. Samozrejmosťou je aj umelá inteligencia pre čo najlepší zážitok pri používaní.

Skvelý dizajn a konektivita

Telo Mi TV 4C nemá ani 10 mm, čo z neho robí jeden z najtenších televízorov. A navyše vďaka technológií používanej pri výrobe klavírov pôsobí farba elegantne.

O skvelý zvuk sa postará technológia Dolby Sound, ktorá ponúka virtuálny priestorový zvuk, vylepšenie basov, posilnenie dialógov a automatické nastavenie hlasitosti. 55-palcová verzia vyjde na veľmi sľušných 402 eur, respektíve za lacnejší variant budeš musieť vytiahnuť z peňaženky len 272 €!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom