Spoločnosť Xiaomi nezaháľa ani v tomto letnom období a predstavila hneď niekoľko nových gadgetov. Platí to čo doteraz, že za nízku cenu dostaneš veľmi kvalitné zariadenie, hodné oveľa vyššej cenovky.

Tyčový vysávač Roidmi

K robotickým vysávačom sa tentokrát pridáva tyčový, ktorý je výhodný hlavne pre jeho praktickosť a tým, že je bezdrôtový. Vznikol v spolupráci so spoločnosťou Roidmi a je jednoducho skvelý. Nebolo by to však Xiaomi, ak by ho nevybavilo rôznymi smart funkciami. Prostredníctvom aplikácie môžeš sledovať čas vysávania, úroveň nabitia vysávača, ale aj to, v akom stave sú filtre a či nie je vyžadovaná ich výmena.

Kúpiť tyčový vysávač od Xiaomi za 331 €

Vysávač ponúka výkon 18500 pa a na jedno nabitie vydrží až 50 minút. Vďaka vysokému výkonu mu nerobia problémy ani väčšie nečistoty. Je ho možné rozdeliť a získať tak malý ručný vysávač na vysávanie auta alebo sedačky. Bez problémov si poradí s vlasmi či baktériami. Filter zložený zo 4 častí sa zas postará o to, že až 99 % látok ostane vo vnútri vysávača. Jeho cena je na Gearbeste stanovená na 330 €.

Sonická zubná kefka

Prvá elektrická zubná kefka priamo od Xiaomi, ktorá využíva sonickú technológiu kefiek od Soocas. Malá hlavica zaručí, že kefka bude mať dobrý prístup na každý zub. Dokáže vibrovať až 31 000-krát za minútu, čím efektívne rozloží zubný povlak a vyčistí zub. Dostupné sú dva režimy – štandardný a mäkký pre citlivé zuby.

Jej hmotnosť je len 90 gramov a na jedno nabitie vydrží až 21 dní. Stojan, v ktorom je uložená, zároveň slúži ako nabíjací dok. Nechýba ani vodotesnosť IPX7. Cena je stanovená na 13 €, pričom v balení sa nachádzajú dve náhradné hlavice. Začiatok predaja sa odhaduje na 20. júla, zatiaľ len v Číne.

Bezdrôtová herná myš Mi Gaming Mouse

Po herných slúchadlách prichádza spoločnosť Xiaomi aj s vlastnou hernou myšou, ktorá je bezdrôtová. Je vybavená profesionálnym optickým senzorom s citlivosťou 7200 dpi a možnosťou ju nastaviť v piatich rôznych hodnotách. To je možné jednoduchým stlačením tlačidla na vrchnej strane. Vybavená je tiež LED indikátorom, ktorý zobrazuje aktuálnu hodnotu DPI. Vybavená je 32 bitovým procesorom ARM, je programovateľná a je možné nastaviť jej frekvenciu na 125/250/500/1000 Hz.

Funguje v dvoch režimoch, a to v klasickom drôtovom a bezdrôtovom. Jej podsvietenie je RGB a dostupné sú 4 režimy. Bez problémov funguje so systémom Windows aj macOS. Cena v domovskej Číne je stanovená na 33 €.

Iónový sušič vlasov

Novinkou v portfóliu je aj tento sušič vlasov Soocas H3, ktorý je vyrobený v kombinácii plast/hliník. Jeho maximálny výkon je 1800 W a zaručuje rýchle vysýchanie vlasov bez toho, aby ich nejakým spôsobom poškodil, a to vďaka negatívnym iónom, ktoré udržujú vlasy hodvábne a hydratované.

Kúpiť susič vlasov Soocas H3 za cenu 43 €

Obsahuje tiež nadstavec pre čo najlepšiu kontrolu prúdenia vzduchu. Vybrať si môžeš jeden z troch režimov a to prirodzený vietor, horúci vietor a konštantná teplota. Predáva sa za cenu 43 €.

Panoramatická IP kamera Xiaofang

Táto kamera od Xiaomi dokáže snímať obraz v 360 stupňovom uhle. Je to vďaka snímačom na dvoch stranách, ktoré využívajú CMOS senzor a maximálne rozlíšenie je 1020 x 2048 pixelov. Ich clona je f/2.0 a dokážu vidieť aj v noci a to do vzdialenosti 5 metrov.

Kúpiť IP kameru s 360 stupňovým záberom za 42 €

Je veľmi kompaktná a vojde sa aj do dlane. Disponuje tiež zvukovým výstupom, vďaka čomu vieš cez ňu hovoriť. Podporuje tiež microSD karty, ak by si si chcel záznam ukladať na ne. Cena v predpredaji je stanovená na 42 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom