banner-redmi-note-3
Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že Zopo chystá veľký comeback s telefónom, ktorý prinesie “skvelý dizajn“ a Helio X20. Dnes sa dozvedáme ďalšie novinky, napríklad to, že jeho celé meno je Zopo Speed 8. A je dosť možné, že ako prvý na trhu bude poháňaný Mediatek Helio X20 čipom s 10 jadrami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doteraz sme očakávali, že prvou značkou, ktorá vydá Helio X20 vo svojom smartfóne, bude Meizu. Tento skokan roka totižto podľa mnohých zdrojov chystá Meizu Pro 5 Mini, v ktorom by sa mal spomínaný čip nachádzať. Je však viac ako pravdepodobné, že Zopo Speed 8 prvenstvo na trhu Meizu ukradne.

Zopo ZP951 Speed 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >> 

Poznáme tiež oficiálny dátum vydania: 24. február o 10:30 hodine na Mobile World Congress 2016 v španielskej Barcelone. Ak Zopo Speed skutočne funguje na tomto 10-jadrovom procesore, nebolo by to po prvýkrát, kedy Zopo vyhralo pomyselné preteky o počet jadier. Pár rokov dozadu sa stali prvou firmou, ktorá na trh pustila osemjadrový telefón, konktrétne Zopo ZP998. Táto čínska značka má najlepšie dni za sebou a posledný rok sa jej veľmi nedarilo. Bude práve nový Zopo Speed 8 ich vstupenkou späť do hry?

Zdroj: Gizchina.com, gsma.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP