banner-redmi3pro
Krátko po zverejnení fotografií zbrusu nových smart hodiniek s Androidom, prináša No.1 aj detailné špecifikácie nových D6. Oproti predchodcovi prinesú oveľa výkonnejší hardvér, odlišný dizajn a dokonca aj nižšiu cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínsky výrobca No.1 v posledné mesiace produkuje čoraz zaujímavejšie smart hodinky. Prichádzajúce No.1 D6 budú jednoznačne patriť medzi ne, keďže prinesú špecifikácie niektorých lacných smartfónov v tele hodiniek s klasickým dizajnom. Výrobca tentokrát upustí od okrúhleho displeja a D6 prídu s veľmi elegantným kovovým telom, do ktorého bude zasadený displej s jemným rozlíšením 320 x 320 pixelov.

no1-d6 (6)
Srdcom hodiniek sa stane štvorjadrový procesor MediaTek MT6580, ktorému bude sekundovať až 1 GB RAM pamäť. Takúto kombináciu môžeme poznať z niektorých veľmi lacných low-end smartfónov. Výrobca zverejnil aj výsledok z AnTuTu, kde hodinky dosiahli viac ako 18 000 bodov. Prítomný bude aj grafický čip Mali-400 a vnútorná pamäť ponúkne až 8 GB kapacitu.

V špecifikáciách ďalej nájdeme vstavaný reproduktor, 450 mAh batériu, baromter, G-senzor, slot pre microSD karty, WiFi, Bluetooth 2.1 + 4.0 LE a ovládanie budú zjednodušovať aj tri kapacitné tlačidlá pod displejom. Operačným systém sa stane novší Android 5.1 Lollipop s plnou podporou Google Play a teda klasických Android aplikácií. No.1 D6 by do predaja mali vstúpiť koncom tohto mesiaca za perfektných 90 €!

Okrúhle No.1 D5 s Androidom 4.4 len za 100 €

no1-d6 (5) no1-d6 (4) no1-d6 (3) no1-d6 (1)

Zdroj: No.1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom